Tokaido: Deluxe Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Tokaido: Deluxe Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: závodní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Funforge
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PM

Reprint

Zatím spíš pro zajímavost, protože ta odpověď je hodně obecná, ale ptal jsem se u Funforge na reprint Collectors edition a po hodně dlouhé době mi přišla tato odpověď

We won't plan to reprint the Collector edition of Tokaido. It was only for the KS campaign.
We'll reprint the Deluxe version (with unpainted figurines) but I don't have a specific date for it for the moment.

Jinak řečeno v budoucnu bude reprint Deluxe edice, což je dobře, protože ty figury co se prodávají samostatně jsou sice príma, ale bez zvětšené mapy z deluxe edice jsou k ničemu. Já sice mám Collector edition mám, ale i tak jsem si říkal že sem tuhle informaci hodím pro ty co třeba na Deluxe verzi čekají...
1.4.2019 23:53:53

Reprint
Zajímavá možnost mít Tokaido Deluxe se všemi miniaturami jako addon k jejich nové hře :-)

https://www.kickstarter.com/projects/funforge/namiji-the-next-chapter-in-the-tokaido-universe?ref=discovery_category_newest

16.11.2019 11:31:15

pouze add-onny?
ale jak udelat aby sli vzit poze add-ony, takova moznost v nabidce neni.

16.11.2019 18:00:13

Tokaido
Najit nekoho, kdo bere Namiji, napriklad ja, ale jsem ochotny to prihodit jen pro lidi, co si to muzou vyzvednout v Brne

16.11.2019 19:43:20

Vybíráme z Bazaru

Krabčáci od Mindok
Krabčáci od Mindok
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas