Tokaido - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asterion Press
Funforge
MindOK
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

PJ
PJ - avatar

Sběratelská edice

Pro všechny milovníky této bílé deskoherní perličky:

na KS je rozjetá kampaň na vydání sběratelské edice Tokaida, která v současnosti nabízí přepracovanou grafiku karet, pro každou postavičku předbarvenou figurku + 16 nových postaviček i s předbarvenými figurkami, CD se soundtrackem, kovové mince s plátěným sáčkem, atd. Možná se časem odemkne i více bonusů, je tam i další minirozšíření.

Link je zde: https://www.kickstarter.com/projects/funforge/tokaido-collectors-edition
13.3.2014 17:22:27

Zberateľská edícia
Tak sa nám to nakoniec pekne nafúklo. CE bude obsahovať 35 figúrok + 16 figúrok shogun(nepotvrdené), väčšiu hernú dosku, ktorá spojí rozšírenie Crossroads a základ, osobne som zvedavý na Matsuri rozšírenie a či aj to rozšírenie zakomponujú do hracej dosky. Antoine písal na kickstarteri, že plánuje okrem nových kariet pridať aj nieaké tokeny. Okrem toho pravdepodobne bude Matsuri aj voľne dostupné k predaji. Suma sumárum, už sa teším na November.

28.3.2014 16:54:42

Sběratelská edice
Ahoj,

pokud někdo přispěl a měl by možnost objednat druhý kus přes pledge manager, rád bych jej koupil. Kampaň na KS sem bohužel prošvihl. Nicméně kdyby se někdo umožnil mi tuto edici si pořídit, budu vděčný.

26.1.2015 13:31:45

rix

...
Taky by mě zajímalo jestli ji jde někde sehnat. Pokud někdo máte někdo možnost, napište. Díky.

27.1.2015 09:05:45

Re: ...
Jako ten, který přispěl na Kickstarteru, mám možnost objednat druhou kopii této edice. Měl bys o ní zájem? Vyšlo by to za 115 dolaru + poštovné v rámci ČR, a to bych tě ještě informoval.

27.1.2015 16:37:40

.
Zájem je. Napiš mi kdyžtak zprávu. Měl bys mít jednu ode mě.

3.2.2015 19:04:54

Tokaido Collector's Edition

Nevíte někdo, jde ještě někde sehnat? Bohužel jsem se o o Tokaidu dozvěděl až teď před pár měsíci.... :-\

15.2.2021 00:02:17

PM

Collectors edition
Kudelicek - Collectors edition byla vyprodaná už dávno, jedinou šanci kde jí sehnat je nějaký zahraniční bazar, třeba boardgamegeek, ale počítej s tím, že ta cena je fakt velká. Můžeš si koupit normální, nebo možná 5th year edition, jestli se dá ještě sehnat. Hra je jazykově nezávislá, ta collectors edition v sobě má nabarvené figurky. Pár nenabarvených šlo kdysi koupit jako add on, nicméně u nich byl problém v tom, že nešla nikde koupit velká mapa a na standardní se ta figurka nevejde, takže to bylo jaksi k ničemu. Reprint collectors edition skoro určitě nebude, vydavatel navíc udělal novou, podobnou hru, Namiji, která nedávno prošla kickstarterem. Tam už je pledge manager sice taky uzavřený, ale předpokládám že až hru doručí, což se očekává někdy v cca polovině roku, tak se objeví na různých bazarech, jinak řečeno mohla by být dostupnější než Tokaido collectors. To Namiji podle KS stránek bude Tokaidu hodně podobné, jen to bude na moři a bude tam pár pravidel navíc. Což uvidíme jaké bude, protože krása Tokaida byla právě v jeho jednoduchosti. A jinak můžu i doporučit pc či android verzi, je hezky udělaná, jediná nevýhoda je, že v nich nejsou ta dvě rozšíření.

15.2.2021 01:54:38

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět - Deluxe Edice - CZ
Zaklínač: Starý svět - Deluxe Edice - CZ
Akt. cena: 3300 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas