To je fotbal - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sport
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraje to někdo?

...
24.7.2017 12:37:54

Dojmy
Tak dneska jsme si zahráli dvě hry a dobře jsme se bavili. Za tu cenu je to úplně super. Těžká krabice, pěkný komponenty i insert.
Nechal jsem se nalákat od ta"jemný" a dobře jsem udělal. Díky :)

2.8.2017 21:14:48

To je fotbal
Jak bylo psáno jinde, taktéž mě "Ta-jemná" nalákala. Díky jí za to.
Co se týče hry a komponent. Vizuál hráčů mě docela zklamal. Teo Gebre-Selassie je asi tak černej jako Pilař :-(
Chápu, že dělat různý velikosti hráčů podle reálu je docela pakárna, zvláště za takovou cenu, ale při barvení se dalo hráče trochu rozlišit. Alespoň černocha mohli udělat černýho.
Druhou věcí je počítadlo tahů a gólů. Počítadlo "tahů = minut" je obstojné, ale nevím, jak lehce se bude otáčet při hře. Počítadlo gólů je klasika a v pohodě vyhovuje. Ostatní komponenty jsou super. Už se těším na první hru.

15.8.2017 12:21:37

Asi si založím vlastní byznys,
vidím, že to půjde :-D
K věci: párkrát už jsme to na stůl též dostali a líbí se mi to. Mozkový závity to zahřát dokáže a zábavné je to také. Ten pocit, když střelím branku! Už se těším na další zápas.

15.8.2017 12:44:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak o víkendu odehrány 3 partie
Velice slušný požitek...první hru jsme hráli trochu špatně, kdy po LONG PASS jsme hráčem pohnuli a ještě použili LONG SHOT. Ale to nevadí :-)
Další hry už byly podle pravidel :-) Pěkná a strhující hra, obzvláště, když se mi podaří nádherným lobem přenést hru na druhou polovinu hřiště, kde je můj útočník téměř osamocený. Přesný pas mu přistál u nohou a prázdná brána na něho zírá. Stačí střela na vzdálenost 5 polí. Volím z formality Long shot a hodím "1". Prostě Baroš!

28.8.2017 10:16:14

pocitadlo golov
neviem ako vo vasej hre no nasa ma jednotlive cislice riadne posunute. Niektore su vycentrovane ako maju byt, no niektore su uplne hore pripadne dole
Iked je to drobnost ale ajtak to trocha kazi zazitok z hry

28.8.2017 11:30:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

AdapTableTop - modulární systém na deskovky
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas