Titan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Heidelberger Spieleverlag
Valley Games, Inc.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1980
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scan pravidel pro dobré účely!

Byl by někdo ochotný mi poslat scan pravidel? Je to pro dobrou věc. Zkusil jsem napsat mistrovi headlesshollow, který dělá skvělé sumáře pravidel do různých her, jestli nechystá udělat i sumář to této hry. Mě osobně by se hodil více než kdy jindy, protože hrajem Titana jen občas a listovat pravidly když člověk zapomene nějaké to pravidlo je opruz. Headlesshollow mi odepsal, ať mu pošlu pravidla a jak bude mít čas, tak se na to vrhne :). Na BGG je sice scen pravidel, ale je to jakási raná verze a jsou tam chyby. A já doma scener nemám...

Pokud by byl někdo ochotný, nechť mě kontaktuje SZ. Děkuji za pozornost :)
8.12.2009 00:11:47

rejstřík
Něco obdobnýho mě už napadlo. Vytvořil jsem v excelu jakýsi rejstřík - kde co v pravidlech hledat, pošlu to ke schválení, třeba to někomu pomůže - mě se osvědčil.

8.12.2009 10:47:54

nikdo nic?
...

8.12.2009 13:28:48

Beholder
Mám scener v práci možná by to šlo ,ale pouze na papír nemám fleshku.Napiš mě do pošty kdybys měl zájem.

8.12.2009 13:49:46

tak ještě jednou to zkusím :)
moc prosím, může mi někdo naskenovat pravidla a poslat mi je na mail...

8.12.2009 17:06:33

skeny
Ano, ale jsem na služebce, takže nejdřív v pondělí nebo v úterý. Když seženu někoho s multifunkcí už tady na stavbě, pak dřív. Jestli ti to stačí...

8.12.2009 17:45:27

kalif
ok, tak pokud to do pondělí neseženu, dám ti vědět. dík...

8.12.2009 17:49:52

tak nic...
nepochopil jsem ironii headlesshollowa. Nemyslel ať mu pošlu odkaz na hru, ale ať mu pošlu zadarmo hru jako takovou a udělá rules summary :)). Má hodně práce atd...Ale zkusit jsem to musel :)

8.12.2009 23:10:30

Vybíráme z Bazaru

Castles of Tuscany
Castles of Tuscany
Akt. cena: 847 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas