Titan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Heidelberger Spieleverlag
Valley Games, Inc.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1980
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dostupnost v CR

kde a za kolik se da Titan u nas sehnat??
rozsah cen je tusim nejak 1.300 - 1.700, coz je docela rozptyl
s planetaher.cz se mi podivne domlouva. koncem minuleho roku ani nevedeli co nabizeji na strankach. (krom toho uvadeji -1 baleni na sklade). jake zkusenosti mate vy??
dodani 45 dnu u cerneho rytire mi prijde docela dost
31.1.2009 13:11:58

planeta
Kupoval jsem na planete a jsem nadmíru spokojen, komunikace excelentní, příjemní lidé (byl jsem to vyzvednout osobně) a cena je fér (1290). Doporučuji. Do rytíře zkus napsat, ale já ten podnik nemám moc rád, tak jsem koupil u planety a nelituji.

31.1.2009 13:31:12

Dostupnost na Planete Her
V pulce tydne od distributora budem brat dalsi kousky, bude-li je mit na sklade (coz my neovlivnime). Pokud ano, jsou tu tak 11.2.
Jinak ze jsme koncem roku byli lehce zmateni, to je mozne, ono zvladnout Vanoce v tomhle oboru a navic s tim, ze spoustu nasich veci tvori dovoz, neni zadna sranda, navic s tim, ze nekteri k tomu i studovali:) Ale ze bych nevedel, co mame na strankach, to se mi nezda:) Prosim o pripomenuti;)

2.2.2009 17:15:22

aneken: pripomenuti (e;
dotaz byl tusim (krom jineho) na Warcraft (pripadne s rozsirenim) a War of the Ring (pripadne taky s rozsirenim) a odpoved (a nabidka) prisla na World of Warcraft a serii Lord of the Ring. coz bylo docela matouci

6.2.2009 09:19:29

Mohlo se stat
No nevylucuju, ze to mohlo byt v dobe, kdy sem byl 14 dni ve spitale. Hrabinho mel v americkych hrach trochu gulas bo hraje jen eurovky:) Ale myslim, ze bezne se nam to nestava, respektive me urcite ne;) A jemu uz asi taky ne, Vanoce ho vycvicily;)

6.2.2009 09:39:06

rix

1 ještě nevybalený kus je tady v Bazaru ;)
Přejí příjemnou aukci. Věřím, že toto nebude považováno jako reklamní sdělení apod.

11.12.2015 16:18:20

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions sbírka (ENG)
Marvel Champions sbírka (ENG)
Akt. cena: 12000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas