Tiny Epic Mechs

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Tiny Epic Mechs - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/coe/tiny-epic-mechs-mechanized-entertainment-combat-he
13.9.2018 19:39:43

Nevypadá to špatně
Tak jsem si přečetl pravidla a kouknul na kompletní gameplay a musím uznat, že moje obavy se naštěstí nenaplnily. Bál jsem se, že to bude jen způsob, jak prodat další ITEMeeples, ale vypadá to na solidní zábavu. Sice se tam najdou i nějaké ty nedostatky (věčné navlékání a sundávání speciálních obleků bude nejspíš dost otravné; výrazná výhoda, pokud se hráč nechá v boji zabít), ale v rámci možností to může být kvalitní arénovka. Sice to nebacknu, ale pokud to Rexíci vydají v češtině za obvyklých 400-500, tak do toho asi půjdu.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

14.9.2018 08:17:46

KS
Ja jsem teda zvedav na KS exclusive, ktere by pravdepodobne v pripadne ceske verzi nebyly. Protoze ten pack 10 kusu vychazi na cca 600 kc jeden, coz uz neni tak daleko od tech 500 kc za ceskou verzi

14.9.2018 08:59:44 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Když by někdo uvažoval o hromadném nákupu, tak bych se rád přidal. Jak píše Beholder, tak se to vyplatí.

14.9.2018 09:22:32

pridal by som sa
Do hromadky by som sa pridal aj ja.. vyzerá to ako celkom náklad obsahovo a za tú cenu, žeby to predsa len išlo?

A preto aj do obsahu, si neviem predstaviť že by to malo byť v retaile za cenu klasických tiny epic. Ale rád sa nechám prekvapiť.

14.9.2018 09:33:50

taky bych se přidal
Pokud by se dělala kolektivní objednávka, počítejte se mnou.

BTW: Mají klasičtí meepli stejné rozměry jako ti jejich itemeepli? Protože jestli jo, tak bych vzal od každé barvy po jednom odjinud (Carcassone?) a nacpal do brnění ty náhradní. a asi natrvalo.

14.9.2018 10:48:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Meeply z Carcassonne???
Tak to si nemyslím, protože meeplové z Carcassonne nemají vyvrtané otvory na rukách a bez nich to tam nenarveš. Musel bys leda vzít ITEMeeply z jiné Tiny Epic hry.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

14.9.2018 10:58:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Malcolm
Co jsem tak videla na videu, tak je uplne burt, co nacpes do toho powersuitu, je tam videt akorat hlava toho meepla, a otvory na zbrane ma powersuit svoje. Tj pokud bys mel dostatecne maleho meepla, ktery se ti do toho powersuitu vejde, muzes ho tam vklidu nacpat, a nemusis tedy furt vycvakavat a zacvakavat itemmeepla. Myslim, ze ucel byl takovy - pouzivat itemeepla bez brneni, a pak ho jen odlozit a vzit si brneni s nejakym nahradnikem uvnitr, abys nemusel cvakat kazdych pet minut.

14.9.2018 12:25:04

Anyanka
Tak se podívej pozorně na Kickstarter. Jak na tom gifu, kde se vkládá červený meeple do brnění, tak hned na obrázku pod tím, kde je modrý meeple s mečem u rozloženého brnění, je jasně vidět, že uvnitř brnění jsou dva plastové kolíky, které přesně sedí na otvory v rukou ITEMeeplů. Meeply z jiných her tam prostě nenarveš.

Buď vezmeš ITEMeeply z jiných Tiny Epic her, které ale nesedí barevně (protože v Quest, Zombies i Mechs mají pokaždé úplně jiné barvy) nebo zkrátka budeš muset každých pět minut cvakat jako blbec.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

14.9.2018 12:34:11 | Upraveno autorem (porovnej)

No problem
Koukla jsem na animaci i obrazky, ano jsou tam tycky, ale to je irelevantni, pokud chces mit natrvalo nahradnika v brneni. Ty tycky ho jen pridrzuji, aby se neklimbal, a pokud by tam nebyly, nic zasadniho by se nestalo. Je tedy spousta moznosti - a) ulomit tycky, b) upilovat rucicky, c) vrtnout male dirky, aby se tam ty tycky vesly, vubec to nemusi byt standardizovane itemacke otvory.

Jinak co se tyce carcassone meeple rozmeru, porovnala jsem s itemakama z Questu, standardni meeple je o fous mensi, takze se tam vejde, mozna bude posazenej o neco niz tedy. Ale pak jsou malinko vetsi carcasonaci,tusim na pocitani bodu v nejakem rozsirku, ty jsou uplne stejnych rozmeru jako itemaci.

14.9.2018 12:56:49

deluxe tiny epic mechs x10
do hromadné objednávky se taky rád přidám

16.9.2018 14:10:09

Hromadná...
Do hromadné objednávky deluxe verze bych se také přidal ;) případně můžu zorganizovat.

16.9.2018 20:35:16

rix

Hromadná deluxe...
Kdo to organizuje? Kolik vás už je?

16.9.2018 22:11:21

hromadná objednávka
Pokud vezmu lidi, co napsali pod Medwídkem (včetně), tak nás je 6.

17.9.2018 09:07:00

Bilajz86
Pokud si me nahodou pocital taky, tak me nepocitej.
Ja verim v ceskou verzi od rexiku :)

17.9.2018 09:39:48

hromadná objednávka
Počítal. Tak zatím:
Bilajz86
stOKYi
ok227
TucanCZ
Medwídek

17.9.2018 17:26:51

Hromadná

Přidal bych se ...

17.9.2018 20:28:22

Posun v diskuzi nahoru ...
... aby se mohli pripojit dalsi, potrebujem jeste 4

22.9.2018 09:41:59

hromadná objednávka
Pokud je to jeste aktualni, tak bych se taky pridala.

30.9.2018 22:58:28

hromadna objednavka
Ahoj, taky bych se pridal k vasi skupine, pokud je hromadna objednavka porad jeste platna.

2.10.2018 11:12:39

hromadná objednávka
Jak to teda uděláme, zmanaguje někdo tu hromadnou? Máme 48 hodin.

4.10.2018 09:10:31

re: Hromadna
Neni nas dost, prihlasilo se jen 8 lidi. Pochybuji, ze chce nekdo 2 ci vice krabic. 10x baleni je nerealne.
Asi bych sel i do 2x baleni deluxe za v souctu za 33 na cloveka.
Pokud ma nekdo zajem, napiste, objednal bych to na sebe, podrobnosti pres SZ, jsem z Prahy.

4.10.2018 18:47:19

to Tucan:
33 i s poštovnym? Pokud jo, tak se mnou můžeš počítat. Do Prahy jezdím, případně to tam má kdo vyzvednout.

4.10.2018 19:50:11

Vybíráme z Bazaru

Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas