Malá velká podzemí

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Malá velká podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: REXhry
Gamelyn Games
Autoři: Scott Almes
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

proste dojmy

1.3.2022 23:14:44

Dnes vyzkoušené sólo a velka spokojenost 

na prdel jsem dostal poradně 

ten turorial na Dized je skvělej 

rozhodne to aspiruje na nej. tinny epic hru zatím. 

1.3.2022 23:15:00

Taky nemůžu jinak než doporučit tutorial z Dized. Sice je pak gameplay zdlouhavý, ale dobře se to z toho chápe. Co mne hodně překvapilo, tak to, jak je hra komplexni. Je to moje první Tiny Epic a tak mne ta malá krabička dost překvapila. Dojmy doplním z netutorial gameplaye

3.3.2022 14:26:25

Libi se mi relativni jednoduchost a kompaktnost, ma smysl do toho jit? Prodavaji to nekde i v EU?

3.3.2022 18:40:22

@fruitr  možná bych počkal, rexici prý testují:))

3.3.2022 19:03:58

@Juanitos Výborně ;D, co víc si přát než ji mít celou česky. A stojí to za to hratelnostně?

4.3.2022 07:28:03

Dneska jsme (ja a @Marwa) zahrali v BlackOilu. A teda musim rict, ze to bylo SUPER! Dost se mi to trefilo do vkusu i do ocekavani. Dynamicka mlaticka, ktera eskalovala do zaverecneho boss fightu, kde Marwa na posledni pole pochodne ubil bosse. Hrali jsme zaklad a lektvarove rozsireni (+miniony/bosse/hridny i ze stories). Jsem rad, ze jsem si vzal v ramci KS i ty meeples pro bosse, vypada to pak lip, nez s tim generickym saurovym okem :)

 

Hra na stole vypada dobre, mechaniky funguji pekne a celkove to ma dobry spad. Je super, ze postavy jsou dost herne jine, ale zaroven to neni na ukor prehlednosti. Pro vyssi znovuhratelnost dost ocenuju sirkou skalu bossu a minionu. Co bych naopak uvital, aby tam byl i jiny kanonfutr, nez goblini. Treba, ze by se tam dal dat 4x nejakyho nemrtvaka/demona/whatever, proste at to pocitove neni dokola porad to, ze jenom kydlis gobliny. Ikdyz herne tam je dost velka rozmanitost vzhledem k poctu variant tech goblinu, tak to “vadi” spis pocitu z tematu.

Hojne jsme vyuzivali APPENDIX (nahraval jsem ho sem do souboru, ale byl kvuli ENG zamitnuty) https://drive.google.com/file/d/1j5nLboy-t2-E66qbHaGI4-yh9OUdyZ1I/view

Na prvni partie to urcite doporucuju, nez karty prejdou do krve. 

4.3.2022 21:11:50

@fruitr co se tyka hratelnosti, tak to je za me dynamicka parada, co si asi u nas na stul najde cestu velmi snadno.

4.3.2022 21:12:51

Když nepočítám PnP verzi, tak ve fyzické podobě jsem si zatím stihl zahrát dvě hry. Jedna tutoriálová hra a pak další naostro. Hra rozhodně nedá nic zadarmo. Dokonalá řežba. Rozhodně, pokud bude k nalezení, dokoupím i nějaké addony ke hře. Posunula se v žebříčku mých top her rozhodně na vítězný stupeň. Byla sranda do krabiček narvat karty i s obaly, ale vyšlo to. 

@Vladiknir   Pustím se do překladu toho apendixu :) Ať je to komplet. Základ i s rozšířeními je již i zde ke stažení. Jen to nebude hned, dělám toho více :)

slingergames.cz // Překlady her do CZ, recenze a další.

4.3.2022 21:31:09 | Upraveno autorem (porovnej)

To je divný … já tomu naopak ne a ne přijít na chuť a dneska jsem sem přišel hodit na bazar inzerát na prodej… tak já tomu dám ještě šanci.

4.3.2022 22:56:28

@falco659 Možná bych měl zájem, kdoví kdy bude česká verze

5.3.2022 08:57:41

@Vladiknir Ahoj, můžu se zeptat, kde jsi objednával ty dřevěné tokeny pro bosse? Já jsem si na KS backnul za 55$ Gameplay all-in (základní hra + rozšíření potions + rozšíření stories https://www.kickstarter.com/projects/coe/tiny-epic-dungeons/description) a v krabičce mám pro bosse právě jenom ten dřevěný token oka.

6.3.2022 21:39:44

Meeples pro bosse se museli dokoupit jako addon v pledge manageru. Každopádně půjdou dokoupit i mumí KS

6.3.2022 22:35:41

@exoslav je to jak psal mrwa. Koupil jsem to jako add-on v pldge manageru. co me trosku sere, ze jsem byl zidak na kostky. Mel jsem koupit aspon jeste jednu sadu kostek :))

6.3.2022 23:34:24

Tak co? Jake jsou dojmy po vic hrat? U me porad teda prevlada velke nadseni. 

 

Jedine, co me trosku neba, tak hrat magy. Jak nemuzou dat vetsinou zadny epic sekanec, ale maji fixni damage, tak mi tam trosku chybi takovy ty momenty, kdy one-shotnes treba nejakyho bossova poskoka :) Na druhou stranu se urcite najdou lidi, co maji radsi hru na jistotu, takze toto nevnimam jako chybu hry.

23.3.2022 08:30:59

Ach jo, ja to backnul a nevšiml si, že pak dali něco bokem, co si člověk musel dokoupit. Co vše se dalo dokoupit?

23.3.2022 09:29:39

byl tam playmat, dřevené kostky, boss meeples a nevím co dalšího

23.3.2022 09:43:32

Nic z toho ale není KS excl. takze se bude dat dokoupit i normálně v distribuci 

23.3.2022 09:50:32

@Marwa jo, ale do te doby muzes jenom smutne zavidet :D 

23.3.2022 09:51:22

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2.edice (KS SG box AJ)
Zombicide 2.edice (KS SG box AJ)
Akt. cena: 660 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas