Timeline: Vynálezy

xxxxxxxxoo hodnoceno 233x (Seznam vlastníků)

Timeline: Vynálezy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Asmodée Editions
REXhry
Autoři: Frédéric Henry
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly ?

Zvažuji koupi obalů na kartičky, můžete mi prosím doporučit výrobce/rozměr? Vlezou se pak ještě kartičky do původní krabičky ? Dík za reakce.
3.7.2011 12:43:12

Obaly
Pokud se nepletu, na kartičky se hodí Mini American obaly, vyrábí je FFG a Mayday (ty od mayday jsou méně kvalitní, tenčí, ale levnější). Bohužel pak se karty nevejdou už zpátky do vylisovaného místa.

3.7.2011 14:23:50

mini eu
mne mini american prisly trochu moc na tesno a sahl jsem po mini european (FFG). cenove to vyjde na stejno. karty v obalech se nejspis nevlezou nejen do vylisku, ale ani do krabicky

3.7.2011 14:39:00

BladeBrown
Musel bys vyndat ten insert, karty jsou tam docela natesno. Kdyz ho vyndas, tak se to do krabky vleze...

3.7.2011 23:54:37

aneken
Super! To jsem chtěl slyšet. Nerad bych se vzdával té krásné krabičky :-)

4.7.2011 13:05:37

ndru
Mina European mi přijdou moc velké, hrozně přečnívají na výšku. Od Mayday mini american obaly poskytují pro kartu více místa (nemusí se tam karta tak tlačit) a vzhledem k tomu, že se karty tak moc nemíchají, tak nižší kvalita nevadí.

4.7.2011 15:48:01

Hrabinho
Pokud obaly přečnívají na výšku kartu, jsou lepší (pokud je to tedy únosné). Časem se vzduch z obalu okolo karty vytlačí a obal se tak u otvoru sám jemně uzavře a žádné nečistoty se do obalu nedostanou.

Obaly, které kartu na výšku těsně obepínají, fungují naopak jako lopata od bagru a naberou do obalu ke kartě veškerou nečistotu a mastnostu. Časem se pak u otvorů a hřbetů karet začíná tvořit cosi, co by se dalo označit za základ nových civilizací.

Leta praxe... Přečuhující obal je dobrý obal.

4.7.2011 16:05:11

žluté FFG obaly
zkoušel jsem jednu kartu dát do tohoto obalu a naprosto v pohodě (přečuhuje dostatečně)

4.7.2011 16:08:31

Obaly
mini american ať od FFG či Mayday jsou na karty akorát, mini european mi přijdou opravdu moc veliké, karty v nich dost plavou.

mini american sedí skvěle na šířku a na výšku přečnívají +/- o milimetr.

4.7.2011 16:38:10

rozmery
Timeline karty jsou o neco sirsi nez karty k Arkham Horror, ktere by imho mely byt mini-american

7.8.2011 16:28:51

Vybíráme z Bazaru

Bluff (Perudo, Liar's dice)
Bluff (Perudo, Liar's dice)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas