Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Musím to mít komplet ?

Pánové, má smysl kupovat jen Core + Reliquary Box v edici 1.0 ? Vystačí se s tím?
16.12.2020 18:26:02

Amahuska
Já bych edici 1.0 nekupoval....protože tě bude mrzet, že nemáš 1.5 :-) navíc ji zřejmě ani neseženeš o moc levněji. Tedy pokud 1.0, tak od kupce, který tě pak pošle upgrade pack.

Mít to komplet? To je další a zcela jiná otázka.....každopádně NE, nemusíš a možná ani nechceš :D komplet Joan of Arc 1.5 vycházel okolo 25K.

Pokud by někdo dnes uvažoval o koupi, tak já bych doporučil:

Core Box + Reliquary box
+ nový Teutonic box + SG box, neboť má za svou cenu úžasný obsah.

To je samo o sobě hodně zábavy. Cenově dobře se mi zdá Ars Nova, který přidává zajímavé a celkem kladně hodnocené scénáře.

Pokud bys chtěla využít i fantasy potenciál, budeš asi chtít Apocalypse expansion.

Cenově nepřístupná, ale hodně obohacující herní zážitek je SIEGE Expansion, což je něco, co z této hry dělá výjimečný herní zážitek i na pohled.

Ostatní další expanze vidím čistě jako volitelný a zpestřující....záleží, jak moc chceš hře věnovat času.

Samozřejmě je nešťastné, že v dnešní době jsi celkem v tlaku a máš cca do konce února (podle dnešní aktualizace) šanci cokoliv koupit a pak už jen dražit po bazarech.

16.12.2020 18:45:56

Joan
Za 20k to klidně i dovezu,včetně 1.5 ,až doručí.

16.12.2020 19:01:12

no teda ...
Moc díky za analýzu. Obávám se, že tolik bych do téhle hry asi investovat nechtěl, ikdyž jsem blázen do figurkovek :-) Buď koupím jen ty 2 krabice (ty vyjdou cca do 3 tis) a uvidím, jestli, vůbec bude šance sehnat upgrade pack či aspoň nějaké části. Z diskuzí tady a recenzí jsem si udělal možná mylný závěr, že verze 1.0 trpí docela hodně chybami, což 1.5 asi z většiny vyřeší.

16.12.2020 19:14:17

Bastacka
To bys asi moc dobrej obchod neudělal....ALL-IN Legendary pledge 1.5 stál 889$ + poštovné 162$

Škoda, že si svou nabídku neřekl dřív....radši bych to vzal od tebe za 20K :D

16.12.2020 19:36:25

Amahuska
Já nemám s verzí 1.0 tolik zkušenost....naskočil jsem až do 1.5

Ale jak píšeš....kritika je na časté chyby v pravidlech i na kartách a špatný balanc scénářů.

To by "měla" vyřešit verze 1.5

16.12.2020 19:39:18

co poridit
Za me jsou dost klicove i nektere expanze. Konkretne Apocalypse a Siege. Bez nich to jaksi neni uplne ono :) Zbytek expanzi je postradatelny, ale tyhle dve stoji za to. A jeste Osmani, pokud byste chteli hrat Battle mode.

A jeste si neodpustim: naprosto neni pravda, ze by verze pravidel 1.0 byla nehratelna. Ma mouchy, to ano, ale i tak jsme tam uz zazili desitky hodin skvele zabavy.

17.12.2020 00:13:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Oath CZ - nová, pouze rozbalená
Oath CZ - nová, pouze rozbalená
Akt. cena: 2024 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas