Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kdo se chystá hru prodat tady na zatrolenkach?

Je tu někdo kdo už teď plánuje prodat základní hru se všemi stretch goals i s těmi kickstartrovymi superexlusivitami(gog, magog a good place inn)?Popřípadě za kolik, kickstarter jsem nakonec nebacknul a teď toho celkem lituji, takže kdyby se někdo našel, tak mi dejte prosím vědět, vím do Vánoc, kdy má hra backerum přijít času dost, ale rád bych měl alespoň představu
2.9.2018 18:35:22

tip
Jiriczek, PetrKa, Medwídek a podobní přeprodejci, kteří si tady z toho udělali živnost.

2.9.2018 19:08:19

@Havelock
Ježíšku, to mi skoro lichotí :) ale prodal jsem tuším 5 her z KS a z toho 3 jsem koupil zde na bazaru ;)

Já Johanku asi nedám, ale uvidíme, jak bude přijmuta u nás doma případně v práci. Podle toho si většinou hry nechávám, nebo je posílám dál, to je celé :)

2.9.2018 21:14:07

Medwídek
Tak se hned nečil. :) Tvých současných 40 inzerátů v bazaru mluví za sebe. Však co není zakázáno, je povoleno. Nebudu to tu dál plevelit, sorry za OT :)

2.9.2018 22:36:52

@Havelock
Já se vůbec nečílím :) to, co prodávám, je skutečně má sbírka, které se zbavuji ;) přednost teď holt dostávájí jiné věci :)

Ale jak píšeš, je to OT. Chceš-li si o tom pokecat, tak klidně můžeme ve zprávách ;)

2.9.2018 23:18:28

Koupím

Ahoj až se někdo bude zbavovat tak bych taky koupil ideálně základ plus draka a siege. Ale klidně začnu jen základem.

3.9.2018 16:45:59

preprodejci
Looool, to jsou zas zavistivy komenty, kdo chce muze si hry nakoupit na KS a prodavat jak je libo zde i na ebay atp... kazdeho vec a jeho prilezitost, tak nechapu tyhle komenty... A ne nejsem zadnej preprodejce, na kickstarteru jsem backnul jen 2 hry a obe po 1 kusu a 2. je Johanka ale jen s Devil rozsirenim a tu jeste nemam.

Mozna ji tu zkusim prodat, mozna ne, sam nevim, kazdopadne myslim ze se tu par kusu urcite na bazaru objevi, jako u kazde hry - a jsem za to jedine rad...

3.9.2018 19:26:20 | Upraveno autorem (porovnej)

prodej
Tak minimalne jedna kopie se tu na prodej objevi - ta moje, ja budu kupovat TI4 CZ a Claustrophobii z KS, takze tuhle hru neuzivim. Mam ale jen ten Maiden Pledge (SG vsetne superExkluzivit) s rozsireni Unleash Hell. Jestli nekdo touzi po Siege/Dragon... musite doufat jeste v nekoho jineho :)

25.9.2018 11:44:35

...

Já se toho taky asi budu zbavovat, spadl jsem do Fallout Warfare. Základ + Apocalypse, Unleash Hell a Ars Nova. Ale ještě uvidim :-)

26.9.2018 07:57:48

...
ja som zobral tiež len jeden pledge (aj tak to bolo drahé ako sviňa), ale teraz som sa vrhol úplne do W:AoS, tak to bude musieť ísť z domu :D

26.9.2018 10:35:07

All in
...

28.5.2019 16:31:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
DC Deck-building Game Rivals Flash Kickstarter
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas