Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

figurky na podstavcoch

Ahojte , chcem sa spytat ci Vam drzia figurky v tych podstavcoch pre 2-3 jednotky. Lebo v youtube videach si v pohode chytia jedneho lukostrelca za hlavu a prenesu cely podstavec a ja trochu tuknem do niecoho a uz to povypadava. Rozmyslal som ze to prilepim sekundovym lepidlom ale ak som dobre ratal vysli by mi podstavce len na figurky z core boxu a tie z reliquary by som nemal kam dat.
Mate k tomu nejake tipy triky? Dik :)
30.6.2019 12:39:55

Lepiaca guma

Existuje taka lepiaca guma ..napr Pritt take vyraba. Das to do tych podstavcov a figurka tam pekne drzi. Po dohrani figurky pohodlne odlepis a na dalsi krat znovu pouzijes. Leo to v jedno myslim unboxing videu ukazoval. Mam odskusane funguje to super.

30.6.2019 14:45:52

podstavce
Ta guma funguje, ale uvažuju, že časem dotisknu základny, tak aby byly všechny přilepené. Zrychlí to i přípravu. Někdo tu posílal (tuším, že v kickstarter threadu) STL pro 3D tisk.

30.6.2019 17:16:04

Skladování
Guma asi bude dobrá. Já spíš ale přemýšlím, že figurky nalepím na podstavce oboustrannou lepící páskou a nechám je tam nafurt. Dávat figurky do podstavců při každým setupu je na palici. Mám Plunder, takže podstavců bych měl mít dost. Spíš ale řeším, jak to pak skladovat. Nemáte nějaký tip?

Mythic možná s nějakým insertem přijde a podle všeho na tom pracuje i Feldher, ale to bude kdoví kdy...

3.9.2019 17:46:07

Čím připevnit?

A proč by jsi použil pásku a né to vteřinové lepidlo?

3.9.2019 18:58:05

Páska
Nechci to tam mít permanentně, chci mít možnost to sundat, pokud bude potřeba (malování atd...)

3.9.2019 19:44:51

Vybíráme z Bazaru

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán
Příšeří: Hrdinům vstup zakázán
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas