Tide of Iron - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 1A Games
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Ubik
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pre jedneho hraca

zdravim cital som ze TOI sa da hrat aj ako single len nikde som nenasiel pravidla...
plus mate stym skusenosti ake to je?
3.12.2010 20:02:55

re
Já jsem singl TOI nezkoušel a ani o něm nevím, ale můžu to docela dobře srovnat s Conflict of Heroes, kde jsem singl zkoušel. V CoH je hlavně proto, aby si hráč "osahal" pravidla a mechanismy hry. U toho to končí. U tak komplexní taktické hry, jakou je TOI si nedovedu představit, že by byl "automatický protivník" pravidly pro singl naskriptovaný tak, aby mě to bavilo. Holt člověk je člověk :-)

4.12.2010 12:53:24

single
Řekl bych, že hra pro jednoho hráče, jako i v mnoha dalších hrách např. Corps Command, je zamýšlená tak, že zahraješ za osu, otočíš herní plán (nebo obejdeš stůl) a zahraješ za spojence. Je to, jak píše Eyron, především pro osahání si herních principů. I když vzhledem k tomu, že tyto hry jsou založeny na hodech kostkami, klidně můžeš vymýšlet strategii za obě strany a kostky pak ukáží jak se hra vyvine.

4.12.2010 13:02:41

re
Trochu som sa hrabal v tých scenároch na FFG a videl som tam viac ako desať scenárov určených pre jedného hráča. Skúšali ste to hrať? Práve tieto scenáre tam majú dosť vysoké hodnotenie.

11.8.2012 23:16:19

Vybíráme z Bazaru

Atentát na Hitlera
Atentát na Hitlera
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas