Tide of Iron - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 1A Games
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Ubik
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
John Goodenough
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Figurky vypadavajuce z podstavcov...

Zdravim Ironaci, povodne som to bral na lahku vahu, ale po viacerych hrach to uz zacina byt problem.
Viacero figurok vojakov ma skratka spodne casti, ktore sa zastrkavaju do podstavca velmi tenke a je problem, aby v podstavci poriadne drzali... ak boli naopak hrube, nebol problem nozikom upravit, ale co v tomto pripade? Mate nejake technicke riesenie?

Najradsej by som napisal do FFG aby mi pekne krasne poslali nahradu, pri takto drahej hre u mna pre tento problem sklamanie s kvalitou figurok u inak skvelej hry... ale pochybujem, ze mi na SK nieco budu posielat...
30.5.2012 13:43:01

Ryko
To si piš, že budou :-) Písni jim, maj na to teď na svejch stránkách speciální oddělení...

30.5.2012 14:03:27

pegs
Obávám se, že tenhle problém zasáhl kompletní produkci základní sady, takže si nejsem jistý, jestli to bude FFG schopno vyřešit náhradou. Jinak, jak na tomhle fóru, tak na BGG existují diskuze, kde se to řeší a hemží se to tam možnými řešeními, které jsou většinou bohužel mimo mé manuální schopnosti

30.5.2012 14:22:50 | Upraveno autorem (porovnej)

figurky
Vlož do dírky v podstavci kousek "žvejkačky", figurky budou držet. Žvejkačkou myslím něco takového: http://www.chamber.cz/e-shop/skolni-a-kancelarske-potreby/1356-lepici-hmota-tack-it-50-g.html .
K dostání je v uměleckých potřebách a papírnictví pod různými značkami.

30.5.2012 14:30:30

aradraug
No jo aradraugova žvejkačka, jak jsem mohl zapomenout!

30.5.2012 14:54:45

chilly
Spolu s vteřinovým lepidlem a oboustrannou lepící páskou univerzální nástroj na opravu čehokoliv od figurky po raketoplán :-D

30.5.2012 15:13:11

Vybíráme z Bazaru

Deep rock galactic
Deep rock galactic
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas