Thunderbolt Apache Leader

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Thunderbolt Apache Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: DVG
Autoři: Dan Verssen
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zkušenosti s rozšířeními

Ukořistil jsem na bazaru základ. Dívám se na expanze a přijde mi, že za tu cenu v nich prakticky nic není a než je kupovat tak to už raději jinou inkarnaci toho systému. Máte někdo s rozšířeními zkušenost? Obhájí si svoji cenu?

9.12.2021 09:13:49

Mám jen rozšíření #Thunderbolt Apache Leader: Expansion #1 – Nap of the Earth a hrál jsem ho asi třikrát. Jsou tam nová letadla, piloti a mise, ale zpětně musím říct, že bych si spíš připlatil a koupil si nějakou jinou hru ze série. Krom toho, že obsah ceně moc neodpovídá, mě hlavně naštvalo, že to snad nikdo ani před vydáním nekontroloval. V pravidlech je například odkazováno na informace na kartách, které tam vůbec nejsou nebo z nich některá pravidla nejde pochopit. Celkově dost odbytá práce.

10.12.2021 10:37:28

@dalurk Mně třeba přijde na první pohled nejzajímavější expanze Firendlies s vlastními pozemními jednotkami. Připadá mi max divné, že ani na BGG se nelze nic dočíst k rozšíření jako takovém, resp. v záložce ke každé te expanzi se lze dočíst nějakou stížnost, nesedící barvy, chybí jednotky zmíněné na krabici. Vyloženě mně pobavil nějaký koment u jiné hry, že dotyčný má od DVG několik expanzí a všechny mají dle komentu společné to, že jsou odfláklé až běda. Vůbec jsem se douho zdráhal od DVG něco koupit. Pamatuji jak mně lákal Tiger leader…pak k tomu vyšel upgrade pack…pak terrain tile pack..a nakonec sherman leader..pak ještě byla tiger leader druhá edice údajně s chybami v pravidlech. Dost zajímavý přístup u wargame, dát tomu takovou cenovku (základ+packy) a dělat si z hráčů betatestery. U starších věcí od nich v xté edici bych se toho nebál, ale u tohoto si za ty peníze nechám zajít chuť.

10.12.2021 11:26:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas