Thunderbolt Apache Leader

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Thunderbolt Apache Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: DVG
Autoři: Dan Verssen
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

koupím vyměním

Mel li by někdo chuť se této hry zbavit, tak ji velmi rád poskytnu nový domov.

navrhněte cenu případně hru za kterou by jste li byli ochotni vyměnit (nemusí to nutně být hra kterou mám v seznamu)
22.11.2015 12:40:22

tharr
zbavit se thunderbolta? ani omylem :)

22.11.2015 20:10:13

Tharr
Poslední dobou mě zaujal Hornet a tak jsem si pohrával s myšlenkou jestli Thunderbolta nevystavím v bazaru. Dnes jsem otevřel krabici abych na něj pohlédl a rozhodl o jeho osudu... Ihned po otevření, ale bylo jasno a zastyděl jsem se za své kacířské myšlenky.... dostal jsem strašnou chuť si ho zahrát !!! Promiň :o)

22.11.2015 21:20:15

to yodle
:-)))))))))))))))))))))))))))

23.11.2015 08:22:42

.
No jo chápu vás, ale tak zkusil jsem se zeptat no.

23.11.2015 09:11:51

Huey Leader
Mám Phantom Leadera a už roky čekám na vietnamského následníka Thunder/Apache Leadera, Huey Leadera. Vypadá taaak dobře, ale za poslední tři roky přibylo 106 preorderů z 300. Téhle hry se asi nedočkám, ledaže by začali ještě v tomto století genetickými úpravami prodlužovat život.

24.11.2015 09:04:43

IN

Re
jojo, tahle hra se neprodava, to by bylo cire kacirstvi..:)

24.11.2015 09:25:52

marabu
Tak ale možná to čekaní bys mohl zabít za rok v B17 Flying Fortress Leaderovi kterej se má řešit podobně jako TAL. Jsem zvědavej jak to do tohohle chce přenést. Sam Verseen říkal že to má být mnohem strategičtějśí a že spoustu věcí budeš mít pod kontrolou víc než u předchozích leaderů .... Mno jsem zvědav aspoň na nástřel pravidel.

24.11.2015 14:41:25

Huey Leader
No Huey Leader bych taky bral, ale to asi fakt neklapne. Mimochodem máte někdo zkušenost s Tiger Leaderem?

25.11.2015 13:39:22

Rebel.Pl
Tak teď koukám že v polsku v obchodě rebel.pl ho ještě mají skladem za 350 zl*6,5 Kc =2.275 Kč ovšem doprava je problém do česka by to stálo majlant cca 150 zl. Takže utopie. Ovšem protože jsi z Ostravy tak si to můžeš poslat do schránky poštomatu INPOST což je zdarma. Našel jsem nejbližší ve Wodzislawi cca 30 km z centra Ostravy. Mužeš to zaplatit hned kartou nebo dobírkou na místě v tom poštomatu za doplatek 4 zl. Dále jsou další určitá úskalí nákupu a to že jejich program pokud zadáš českou ( tj.zahraniční adresu) ti vždy nabídne jen polskou poštu za 150 zl. takže zadej jakoukoliv polskou adresu (je nedůležitá protože tam to stejně nepůjde) tím se ti otevře právě možnost toho poštomatu. A pak vybereš adresu kde. Druhý problém a to mi pak psali že nemůžou dát jako vstupní jméno poštomatu zahraniční čislo - bere to jen polské operatory ( u nich to tenkrát pracovalo tak že jsi zadal sve telefoni cislo a pak heslo co ti prislo SMS) Takze to holka polská vyřešila tím že tam dala svuj telefon a SMS mi přeposlala. Jinak obchod komunikuje velmi rychle a vše pracovalo na jedničku. Komunikoval jsem s nimi polsky přes google překladač :o) měl jsem ještě specialní požadavek aby to bylo připraveno přesně ve stanovený den protože jen ten den jsem se pohyboval blízko hranic,abych si tam mohl zajet (Ratiboř). Jo aktuálně mají poslední kus Thunderbolta. Tož tak no.

26.11.2015 00:13:01

link
http://www.rebel.pl/product.php/1,728/24202/Thunderbolt-Apache-Leader.html uvidíš jestli aktualně tam ještě je

26.11.2015 00:16:08

v ČR
Ahoj, já TAL koupil předevčírem v Tomových hrách. Možná se tam zeptejte, jestli neumí sehnat další.

26.11.2015 11:48:09

Vybíráme z Bazaru

Maximální warp - herní podložka
Maximální warp - herní podložka
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 hodiny

Offcanvas