Through the Ages: Nový příběh civilizace

xxxxxxxxxo hodnoceno 185x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Nový příběh civilizace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Řetězce rychlého občerstvení


Aké máte skúsenosti s týmto divom? Nezdá sa vám moc silný v porovnaní s inými? Pomerne ľahko sa na ňom získavajú desiatky bodov, lebo vojenské jednotky, farmy a doly sa prirodzene stavajú počas celej hry, čo s inými divmi nie je také jednoduché. Také množstvo bodov často rozhoduje hru
13.7.2020 15:03:31

Divy
Na všech divech ze třetího věku se dá celkem snadno získat třeba dvacet bodů. Řetězec není nijak zvlášť silnější než ty ostatní.

13.7.2020 15:15:05

.
Hravam jen velmi prilezitostne, takze nejsem expert. Ale ze zkusenosti mi prijde, ze zrovna retezce z tech modernich divu nijak nevybocuji z rady a davaji konzistnetne mezi 20-25 body. Prvni let do vesmiru byva vetsinou silnejsi, pres 20 jde vzdy a casto dava lehce pres 30. Hollywood a Internet jsou hodne situacni, muzou dat treba jen kolem 15, ale muzou jit i vysoko nad 30, zazil jsem jednu hru, kde Hollywood dal pres 50 :)

13.7.2020 15:29:13

...
EDIT - omylem 2x stejná odpověď

13.7.2020 20:34:13 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Myslím, že je vyrovnaný s dalšími divy a nijak extra je nepřevyšuje. Hodně samozřejmě záleží na herním stala a na co se který hráč soustředí...

každopádně doporučuji rozšíření, kde jsou divy nové a ty nejsou tak jednoznačně jako v základní hře...

13.7.2020 20:34:18

Vybíráme z Bazaru

Malé velké Galaxie + rozšíření Do Neznáma CZ
Malé velké Galaxie + rozšíření Do Neznáma CZ
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas