Through the Ages: Nový příběh civilizace

xxxxxxxxxo hodnoceno 184x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Nový příběh civilizace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak s nováčky?

Hru hraji a mám hodně rád a chci naučit další a časem s nimi hrát na Board Game Aréně. Jak učit nováčky? Podle mě nejdříve alespoň první hru na stole (ne na BGA). Hned plnou variantu, nebo první hru zkrácenou, jak je v pravidlech? Prosím, podělte se o zkušenosti. Díky.

3.9.2020 14:45:45

novacci
Rekl bych, ze zalezi, jak moc "novacci" to jsou. Pokud jiz hraji jine tezsi deskovky, tak bych se plne varianty nebal.

3.9.2020 16:07:23

Digital
Doporučuji je to naučit přes aplikaci. Má pěkného průvodce a přechod na stůl pak bude poměrně hladký.

3.9.2020 16:31:51 | Upraveno autorem (porovnej)

to František a Stady
Díky.
Záměrem je dovést je k Board Game Aréně. Odehráno něco mají, takže plná verze. Jen aby pochopili pruhy, nespokojené človíky, korupce... atd. V BGA létají kostičky z místa na místo samy :-). Učili jste někoho napřímo v aplikaci? Ovšem v BGA to asi je jiné než v ostatních aplikacích...

3.9.2020 16:42:06 | Upraveno autorem (porovnej)

stana
V aplikaci jsem nikoho nikdy neucil, a treba moje zena se mnou nechce v aplikaci hrat, protoze ji to prijde neprehledne.

S tim bych souhlasil, pro novacky muze byt neprehledne, kdo co ma. Taky sledovani stastnych znacek mi tam neprijde nejlepe udelane. Na druhou stranu nelze aplikaci uprit, ze pohlida pravidla a dokaze poradit, kdyz hrac na neco zapomene.

3.9.2020 21:28:54

Vybíráme z Bazaru

Motor city
Motor city
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas