Through the Ages: Nový příběh civilizace

xxxxxxxxxo hodnoceno 185x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Nový příběh civilizace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Digitální verze hry

Ahoj na různých fórech jsem viděl, že digitální verze přešla do Beta testu, který zatím podporuje "pouze" on-line hraní. Nemáte někdo bližší informace o dalších plánech nebo dokonce datu vydání?

Nebo nejste někdo zapojen do betatestu, že byste se podělili o zkušenosti ze hry?
28.5.2017 09:04:27

Čeština
Je aplikace v češtině?

17.9.2017 09:34:50

Nearis
Na android ano, na iOS prepokladam taky, ale nemuzu potvrdit. Cestina se pak nastavuje v menu, appka se nainstaluje v anglictine

17.9.2017 10:22:32

Čeština v iOS verzii
Mám zakúpenú iOS verziu a hra obsahuje aj češtinu.

18.9.2017 07:12:20

Cypysek
Podle mého si hra průběžně ukládá - spadla mi při lokální hře 2x (jednou někdo zavolal a jednou jsem se přepnul jinam) a pokaždé jsem pak spustil hru, vybral v menu lokální hru a appka se zeptala, jestli chci pokračovat v rozehrané hře. A začali jsem přesně tam, kde jsme skončili.

18.9.2017 08:34:50

Na telefonu
Ahoj, jeste se prosim nekdo obsirnei vyjadrete, jak se to hraje na mobilu (cca 5"). Je to uplne bez problemu, nebo jsou tam nejake kompromisy, nebo je to titerne? Anebo je to proste pecka? ;) nechce se mi vyhodit 250 zbytecne..

18.9.2017 09:03:42

Onas
Mám přesně 5'' displej 1080 x 1920 (HTC One M8) a podle mého je to tak na hraně. Všechno v pohodě, jen "nabití" človíka ze žlutého pruhu musím někdy udělat 4x, než se trefím. Ale to je jediná věc, jinak je všechno přehledné, po kliknutí se patřičně zvětší, atd.
Kompromisy tady samozřejmě jsou - na první pohled nevidíš úplně všechno, ale jde jen o zvyk. Základní hodnoty vidíš a pokud chceš podrobnosti, někam klikneš.
Zatím mám jen pár her proti "AI", uvidím, jak to bude přehledné proti živým hráčům.

Takže pokud máš tuhle hru rád, rozhodně to nejsou vyhozené peníze.

18.9.2017 09:39:32

novacek na telefonu
No praveze jsem to jeste nehral a tak nejak bych rad, kdyby me to privedlo k deskovce. Tzn chtel bych si ji takto proti AI "osahat". A ted je otazka, jestli je to pres ten telefon dobra cesta.

18.9.2017 10:30:12

applikace vs. deskovka
V aplikaci se to clovek nauci rychle hrat a lokalni hru proti AI odehraje behem 20-30 minut. V realu pritom hra ve 3 hracich muze trvat klidne 2-3 hodiny (zvlast prvni hra kdy se clovek vsechno uci, je nejisty, dohledava v pravidlech atd.).

Tady se projde zabavny a povedeny tutorial a aplikace spoustu veci dela za mne. A je tam i prijemna moznost vracet tahu, coz v realu funguje taky, ale opet to je spis 10minutove zdrzeni zatimco tady je to otazka vterin :-)

Takze podle mne je to dobra cesta k nauceni deskovky.

Jinak ja mam moderni cca 5" telefon, zkousel jsem to a je to hratelne, jen bych si ve svem veku asi musel vzit bryle :-)

Ale mam i 10" tablet a tam je to super pecka :-)

18.9.2017 10:51:21

Onas
Nevim jak ostatnim, ale AI mi prijde relativne obtizna (nemam zadne zkusenosti s deskovou verzi), takze doporucuji projit vybornym tutorialem a jit rovnou na "zive" hry.

Jinak display 5" FullHD bych videl jako optimalni minimum, na mensim by to uz bylo opravdu titerne.

18.9.2017 11:10:09

AI
Lehkou AI jsem porazil i já 1v1.
Což o něčem vypovídá :-)
Jdu zkusit těžší.

18.9.2017 11:13:55

marektomas98
Me se to povedlo jednou a to o jediny bod, pak jsem sel radsi na online hrani. Ne ze by tam to bylo o moc lepsi :D

Jinak jeste maly varovani - hra je celkem zrava co se baterky tyce, ale to snad poresi postupna otimalizace :)

18.9.2017 11:35:09

Super
Tak to je mazec,lehká obtížnost a až v páte hře jsem porazil dva soupeře(scénář s jednou osobností).
V jedné prohra v závěrečném hodnocení o 2 body v druhé o 3.
Vítězná hra výhra o 16 bodů ,ale před poslední kartou jsem byl až třetí.

Už se nedivím ,že tuto hru jde milovat nebo nenávidět.
Na stole je to určitě náročné všechno hlídat podle pravidel.
Ale na tabletu ,kde to hlídá hra ,je to paráda,ale stejně bych někdy rád zahrál u stolu.

19.9.2017 20:41:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Obtiažnosť
To mate asi iné verzie hry :-) Ja som porazil s prehľadom slabú úroveň v prvých 4 scenárov a v prvom scenári s prehľadom aj strednú obtiažnosť, teraz sa pokúšam poraziť 2 krát prvý scenár na tretej obtiažnosti a to sa považujem za veľmy slabého hráča.

19.9.2017 21:14:28

Indibaldini
A kolik máš nahráno na stole?
Já třeba hrál celkem jen 7 her na tabletu.

P.S. Teď jdu na osmou :+))

19.9.2017 21:25:34

Já už taky solidně
dostávám na sedinku. Svět je zase v pořádku.

19.9.2017 22:24:06

Prvni scenar (lehky)
V prvnim lehkem scenari si mi tam hned povedl achievment a vyhral jsem asi o 150 bodu. Ale je fakt, ze deskovku uz jsem parkrat hral, takze uz trochu vim co se vyplati.

Docela mne rozesmalo, kdyz si Johanka ve svem historickem scenari v poslednim veku vzala Gandiho :-)

Tezsi scenar napr. Napoleon jsem uz vyhral az na druhy pokus a i ta stredni AI uz docela jede.

Jsem zvedavy na tezke scenare, ale myslim, ze se to povedlo - lehke scenare pro zacatecniky a tezke pro pokrocile...

19.9.2017 22:54:42

appka
K deskovce jsem se dostal jen párkrát, protože nebyly na delší partie TtA lidi, ale na mobilu (5") mastim o sto sest. Je to pecka - velikost mi prijde uplne v pohode. Pravda tahani prstem pri tehle velikosti neni zrovna pohodlne, ale kdyz se ti nedari se trefit klepnes na budovu objevi se karty a jde to uplne napohodu...

Skvele odvedena práce. Díky chlapi

20.9.2017 00:21:01

hloupy dotaz
Mam tedka mobil s malym displejem (4'') a rekneme, ze bych si koupil appku TtA. Kdybych tento mobil za nejakou dobu zrusil a poridil si novejsi s vetsim displejem a chtel tam TtA, budu muset znovu za appku platit? Asi je to uplne blby dotaz, ale nikdy jsem zadnou appku nekupoval, takze netusim.

20.9.2017 00:53:19

Wor

Re: hloupý dotaz
Nebudeš muset znovu platit za appku. S novým zařízením se jen přihlásíš ke svému účtu na Google a zakoupené aplikace si můžeš nainstalovat znovu.

20.9.2017 05:19:05

PC verze
Ahoj vsem,nevite,jestli bude take PC verze teto deskovky? Tusim,ze na to CGE nekde odpovidali a rikali, ze po vydani budou delat i na dalsich platformach...

za vcerejsek zase dalsi dve hry. Je to super!

20.9.2017 07:12:37

Zakoupeni
Dokonce je to tak, ze pokud mas tablet i mobil se stejnym google uctem, tak to muzes pouzivat na obou. Achievementy a postup ve hre se ti automaticky synchronizuji.

20.9.2017 10:41:41

Wor, robkin
Diky za objasneni.

21.9.2017 13:28:29

Online hra
Kdyz hraju online, nekteri hraci maji pred svym nickem ozubeny kolecka. Nevite nekdo co to znamena? Mam pocit, ze by to mohli byt boti, ale jistej si nejsem...

3.10.2017 14:12:33

online hra
Ahoj, když opustíš hru, tak za tebe dohrává bot. Takže třeba já jsem v jedné hře 4 hráčů jediný člověk :)

3.10.2017 15:15:01

mciahl
Diky za objasneni, nebyl jsem si jistej. A bud rad, aspon necekas na tah pul dne :D

3.10.2017 16:51:51

Vybíráme z Bazaru

Revolver 2, Brno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas