Through the Ages: Nové divy a osobnosti

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Nové divy a osobnosti - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Through the Ages: Nový příběh civilizace
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk, Starověk, Současnost, Novověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cena/komponenty

Na toto rozšírenie som sa tešil, otvoril som ho a uzrel kopec kariet a dosky...waw
Opravte ma ak sa mýlim, ale myslím, že rozšírenie po takej odmlke od vydania hry by podľa mňa malo priniesť niečo prevratné, alebo ak nie, tak aspoň doladiť to skvelé na tejto hre.
Zistenie, že cca polovica kariet je iba náhrada za karty zo základu a to myslím iba rozdiel vo farbe pásika na zadnej strane ma dosť rozčarovalo a za túto cenu...
2.4.2020 23:15:09

cena

jako jo máš pravdu, otázka, co těch pár kater udělá se hrou
tím, že je t u nás srdcovka, tak jsme to holt mít doma museli

2.4.2020 23:25:20

JurAde
Kdyz ponecham stranou pomer cena/vykon, neubranim se otazce - tos koupil naslepo a ani necetl, za co vlastne utracis?

2.4.2020 23:47:58

Nesouhlasím
Ta hra stojí na těchto kartách a tyto nové karty razantně mění hratelnost hry, dle mého k daleko lepšímu. Hra je teď nyní o dost vyváženější a mi osobně více sedí.
Tatko vybalancovat karty muselo stát hodně úsilí, takže si myslím, že cena za rozšíření je adekvátní. Navíc k rozšíření jsem dostal kód na digitální verzi rozšíření, takže jsem spokojený.

Co bys chtěl aby v rozšíření bylo navíc a co by se mělo měnit? Vždyť v té hře jsou v podstatě jen karty a žetony, nic víc...

3.4.2020 08:12:49

add cena

mě to také nepřijde zas až tak moc ať už se to týka obsahu fyzického tak hratelnosti. Jen pro porovnání (omlouvám se za OT) teď jsem kupoval rozšíření k Dawn of the Zeds 3rd, chtěl jsem všechny 3, dal jsem za ně skoro litr a mám dohromady cca 16 karet a pár žetonků (snad to spraví hratelnost a varibialita)

3.4.2020 08:41:34

...
Tá hra je skvelá... Nové vybalancované karty, klobúk dole... Ja som mal na mysli kopu kariet, ktoré sa museli vyradiť mimo.

PS: Vlaada je môj top z top... Vlastním kopec jeho výtvorov a môj názor je, ze vďaka svojej rôznorodej tvorbe je najlepší tvorca hier na svete...

3.4.2020 15:56:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: karetní hra
Hra o trůny: karetní hra
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas