This War of Mine: V obležení

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: V obležení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: This War of Mine: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Bartek Fedyczak
Marek Mydel
Michał Oracz
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Info

Takze expanzia by mala obsahovat novú kampan: Forlorn Hope, ktora sa skladá z 3 častí. Vaše rozhodnutia v časti 1 sa odzrkadlia v časti 2 atd. Pričom každá z nich obsahuje súbor jedinečných pravidiel, podľa ktorých môžu hráči komunikovať s obyvateľmi mesta. Každá čast bude trvať 6-8 dní (podla kariet udalostí) ako je to v normalnej kampani. Hru medzi častami bude treba "save-ovať" , lebo jedena čast trva 2-3hodiny. Unikátny príbeh sa nachádza na viac ako 700 nových skriptoch a na viac ako 70 kartách. Každé rozhodnutie, ktoré urobíte, bude mať následky. Bude novych 7 kariet osudu, ktore nahradia karty osudu zo zakladnej hry a budu nejako riesit pohyb vojakov. Zrejme spojeny s touto novou kampanou. Bude nová mapa k tejto kampani. Okrem kampane bude novych 13 kariet lokácii, ktore mozete pridat k zakladnej hre. Nový modul Orphans of War (2 miniatury, a k tomu nejake karty) tento modul bol na KS. Dalsi modul, miniatura psa a k tomu karta (podobne ako mačka) v predchadzajucej expanzii.

Osobne sa uz neviem dočkat, kam sa posunie s touto expanziou tato brutalna atmosfericka hra, ktorú doma hravame velmi casto.

Pravidla: http://galakta.pl/download/DotS_Rulebook_INTL.pdf

Edit : http://galakta-games.com/index.php/twom-days-of-the-siege-discovering-pogoren/
28.9.2019 18:43:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Albi

Kedy mozeme cakat tuto expanziu? Kedze vsetko na dva tyzdne zavreli tak zasielkovna je pase, ale posta a kurier by malo byt save :). 2 tyzdne sme zavrety doma a toto by bolo super osviezenie.

15.3.2020 20:24:37

Dostupnost
Ahoj,
v příštích dvou týdnech to bohužel nebude. Dodání se posunulo do druhé půlky dubna. :-(

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

16.3.2020 09:30:10

Dejf
Ahoj, ja viem, ze som v tomto otrava, aj co sa tyka errat k zakladu a 1. expanzie, ale na ziadnu hru som sa este tak netesil, ako na tuto expanziu. Tak dufam ze sa to teda podari na posunuty termin.

16.3.2020 10:52:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Dostupnost
Ahoj, měl bych dotaz kdy bude rozšíření konečně dostupné?
Díky

24.4.2020 07:14:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Creatides
Na fcb pred par dnami (3-4) pisali, ze do dvoch tyzdnov. Stale sa to dako posuva :(.

24.4.2020 12:46:17

Díky
Díky za info. No bohužel si budeme muset ještě holt počkat. Co se dá dělat.

24.4.2020 13:22:24

Tak kedy
Vieme už nejaký termín Albi? Ja už som nedočkavý....

3.5.2020 11:10:02

Planeta her
Na planetě her píšou 11. května. Tak snad to bude, už se taky nemůžu dočkat.

3.5.2020 11:56:49 | Upraveno autorem (porovnej)

herzicz
Stále neskôr a neskôr :(

3.5.2020 13:27:32

Jahman
Mám info, že albi má skladem a bude se rozesílat do obchodů :)

4.5.2020 20:55:19

Edric

Zatím nikde nic. Asi to nestihnou naskladnit dneska aby to došlo ještě před svátkem...

5.5.2020 09:22:06

Vybíráme z Bazaru

Scythe
Scythe
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas