This War of Mine: V obležení

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: V obležení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: This War of Mine: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Bartek Fedyczak
Marek Mydel
Michał Oracz
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Tak čo páči sa Vám nová expanzia. Podľa mňa super. Modul siroty je super. Sťažuje hru skrz kŕmenie sirôt, ale aj odmení. Nové karty lokacii ktoré sa pridávajú do základu fayn, ale dúfal som viac lokacii, kde sa bude dať obchodovat. A Nová kampaň je podľa mňa geniálna. Pohyb po mape, pohyb vojakov, vetvenia sa príbehu, rozhodnutia majú dopad na budúcnosť a postavy s kt. sa dá krásne interagovat. Ja som nadšený vo výsledku. Trochu som dúfal aj v nove karty čo by sa pridali do základnej hry, typu: nálezy a hlavne pruzkum.
18.5.2020 12:04:14

Dojmy
Zvažuji koupi, někdo nějaké postřehy?

30.5.2020 10:52:48

Kampaň
Jak říká Jahman, ta kampaň tomu sedí jak pr*el na hrnec :-)

30.5.2020 17:19:22

Kampan
Práve popri Albi update hráme kampaň, dokončili sme 1 a 2. Scenár a ideme na tretí. Takto v kuse všetky za sebou je to masaker. Je to veľmi pribehove, tvoje rozhodnutie ovplyvňuje nie len aktuálny scenár ale aj nasledujúce. Veľmi sa mi.paci pohyb po mape, a nové spôsoby pruzkumu. Len je škoda že dane lokacie sa dajú prehľadávať len raz, a malo kedy môžeš na jednej lokacii robit prieskum a zaroven hneď potom obchod na tej istej lokacii. Ale paradoxne máme zetonov v skladisti guru, 2 obvazy a troje lieky ani nám ich netreba :). Oplatí sa interagovat s postavami žijúcimi v pohodené a príbeh sa posúva opäť o niečo ďalej a ešte vás častokrát odmenia. Tak skoro sa ale ku kampani nevratim, lebo savovať sa mi to nechce a všetky 3 scenáre za sebou sú na celý deň. Teším sa nové moduly čo sa dajú pridať k zak. hre. Nové lokacie no hlavne sirotkovia.

PS. Veci ktoré sa dáju v kampani robiť, komu pomôcť a kam sa vydať je tolko, že človek naozaj nevie čo skôr robiť, kam sa má vydať a komu pomôcť. Aj preto je rehratelnost vysoká. Lebo človek nedokáže "splniť" všetko čo má na mape.

30.5.2020 18:01:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Jarek
Kupuj se slevou 20% u Albi pravě teď.

30.5.2020 18:42:30

Dohrate-spoiler!!!
Tak musím povedat, že príbeh úplný masaker. Tesne pred skončením druhého scenáru sme pridruzili do nášho úkrytu sirotka ktorý sa ale dlho neohrial, dokonca sme s ním ani nehrali lebo hneď na konci ho odviezli do nejakej lepšej rodiny, to najlepšie bolo, že sme zle hodili kockou a nás úkryt vybombardovali. A museli sme sa sťahovať do nového domova, polka vybavení v .... a kopa zetonov stratených. Teším sa ako to zajtra bude pokračovať na druhej strane herného plánu, lebo nas vybombardovali a čo nás čaká. Od 14:30 do teraz sme hrali prvé dva scenare s prestávkou na obed. Zajtra to zavrsime posledným. Veľké zvraty, super príbeh, jednoducho masaker, pre toho kto má rád pribehove záležitosti.

31.5.2020 00:04:07 | Upraveno autorem (porovnej)

24:00
Príspevok striplovalo viac krát, lebo polnoc :)

31.5.2020 00:04:16 | Upraveno autorem (porovnej)

24:00
Triple post

31.5.2020 00:04:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Dojmy

Díky za info. Koupil jsem a těším se jaké to bude :)

3.6.2020 22:24:24

nový domov :O :O
Ahoj, tak toho jsem se bál.
Píšeš, že jste si museli hledat nový domov tedy druhou stranu desky.
To mi ten můj 3D domeček bude asi k ničemu :)

23.6.2020 11:55:39

ony-flyboy
Nemusis dopadnut ako my, ide o to ako sa rozhodnes pri urcitych veciach a HLAVNE ako hodis kockou :). Navyse je to len na jeden posledny scenar. Ty mas daky 3D domcek?

23.6.2020 12:12:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard Commander´s Pledge
ISS Vanguard Commander´s Pledge
Akt. cena: 4900 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas