This War of Mine: Příběhy města sutin

xxxxxxxxxo hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

This War of Mine: Příběhy města sutin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: This War of Mine: Desková hra
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jakub Wiśniewski
Michał Oracz
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scénáře - obtížnost

Dokázal by mi někdo seřadit obtížnosti scénářů? Nebo jsou všechny relativně nastejno.

Předevčírem se mi poprvé podařilo dohrát základ (byť s kočkou), tak jsem si říkal, že je čas na jednotlivé scénáře z rozšíření. Jen nevím, kterým začít, tak abych si neukousl zbytečně velký krajíc :)

Díky
15.8.2019 14:25:56

obtiaznost
Z urcitostou viem povedat, ze pre nas bol najtahsí Epidémia, tu sme tusim dali na 3-4tý krát. To bol masaker, ostatné mi prisli viac menej rovnake, ale nie jednoduché, tie sme dávali na 1 krat max 2. krat.

15.8.2019 14:55:15

Super
Takže pokud začnu Krvavým sněhem, tak asi nic nezkazím. A jsou ty scénáře těžší než klasická hra na 3 kapitoly?

A ještě jeden dotaz... Jak je to s herní dobou? Pochopil jsem, že by se měla lišit oproti normálu.

15.8.2019 15:08:54

herna doba
Herná doba je vyrazne kratsia, ked si dobre pamatám dávajú sa tam 3 ci 4 karty události a 3 zamiesane karty zaverecných události. Cize o polovicu herneho casu menej. Ci su tazsie ako obycajna hra tazko povedat, lebo aj v obycajnej hre je vela faktorov co ovplivnuju uspesnost, ake postavy vyzrebujes (s akou empatiou), ake lokacie mas k dispozícii (hlavne ci mozes obchodovat) atd. -v tych scenaroch si volis na zaciatku hry aj lubovolné zetony v hodnote 20 myslím (cize si treba vybrat tie spravne).

15.8.2019 15:17:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Moc děkuji
Dnes tedy zkusím Krvavý sníh a dám vědět, kdyžtak je to na tebe :D

15.8.2019 16:36:47

ok
som zvedavý :D
TYP: zadarmo mozes postavit par kariet vybaveni, odporucam: postel, kotel, dielnu (na zabednenie) a stolicku :)

15.8.2019 17:10:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Krvaní sníh
na druhý pokus dohráno. Zůstali mi tři postavy, ale jen jedna byla z původní skupiny. Měl jsem docela štěstí na boj, ale to k té hře patří :)
Náročnost nakonec není tak brutální, jak jsem čekal a herní doba je kolem dvou hodin.

24.8.2019 14:47:25

Vybíráme z Bazaru

Lancaster + rozšíření The New Laws
Lancaster + rozšíření The New Laws
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas