nepřihlášený

přihlásit

registrovat

This War of Mine: Desková hra

Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Autoři: Michał Oracz
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra jen na jeden zátah, dojmy?

Ahoj,

je opravdu tak dobrá? Dále by mě zajímalo, jak je to s tou hrou po stránce znovuhratelnosti. Velmi nemám rád verze her, které jsou spíše jen na jedno zahrání a potom už nemají víceméně takové kouzlo. Zkrátka hry jako TIME Stories apod. nechci kupovat a ani mít doma, protože si rád užívám hry klidně několikrát a i s jinými lidmi klidně. (Rád si TWoM zahraji solo a i s přáteli). :)

15.8.2017 13:18:48

Replayabilita

Scénáře jsou jen takový bonus. Každá hra je jiná, ať už výběrem hrdinů, jejich počtem, a hlavně kartami, které ovlivňují děj - od každého druhu je jich pořádný paklík a v 1 hře se jich použije tak 10-20 (tím myslím Fate a Narrative karty). Objektive karet je taky dost, takže opakování karet nehrozí, to samé Loot, Scavenge, atd. Prostě každá hra má jiný průběh. Příklad - karta říká, že se máte podívat do knihy, co se stane - postup je vždy stejný - líznout Color kartu (která definuje barvu) a líznout kartu (podle toho co děláte, když jste třeba na výpravě, tak Scavenge kartu) na které je několik čísel, každé v kolečku různé barvy - vyberete číslo podle barvy na Color kartě a hledáte ho v knize.

15.8.2017 14:05:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Překvapení jen na jednu hru?

Proč se ptám na znovuhratelnost a dělám tu srovnání s TIME Stories? Hlavně kvůli tomu, že Kubrt ve svém videu u malého unboxingu řekl něco v tom smyslu, že scénáře jsou v nějakých obálkách a mají své kouzlo jen jednou po otevření a pak už ne a je možné je jen znovu zalepit pro jiné hráče... Proto se bojím, jestli to nebude překážka pro koupi, protože téma se mi líbí, PC hru mám, deskovky miluju a vypadá to jako solidní záležitost. Thx za info. :)

15.8.2017 13:29:50