Mars: Teraformace - Neklid

xxxxxxxxoo hodnoceno 70x (Seznam vlastníků)

Mars: Teraformace - Neklid - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mars: Teraformace
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Jacob Fryxelius
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS vcetne ceske verze

https://www.kickstarter.com/projects/strongholdgames/terraforming-mars-turmoil
16.4.2019 15:10:19

Muffo
Rekl bych ze 34$+posta(13$)

Jinak odstavec o "postovnem" zminuje "shipping and sales taxes", takze mozna proto 13$ i kdyz to bude resit Mindok... ?

17.4.2019 11:17:28

KS Exclusive
Promo items from this project will be available in the future from all the partners participating in this project, and from all the partners not participating. There is nothing in this project that is exclusive to pledging for this project. Each partner that makes Terraforming Mars will determine how they will distribute promos in their languages after the project ends.

tzn. nic na tomto projektu (ani Promo material) není KS exclusive. Všechno bude v prodeji a v jazyku partnerských společností. Pravidla distribuce Promo si určí partnetské spol. samy.

17.4.2019 11:37:40

POGO
skvělé, na informace počkám. Nejlepší varianta by byla, pokud byste nabídli desky hráčů jako addon. Co se týče promo karet, upřímně věřím, že budou pro kupující dostupné, stejně jako tomu bylo doposud. Přijde mi zbytečné platit navíc Kickstarteru a ještě za poštovné, pokud můžu nákupem podpořit přímo Mindok a svůj oblíbený deskoobchod :-)

17.4.2019 11:41:38

vyjádření MINDOK
A máme tu další velmi zajímavé oznámení. Včera byla na webu Kickstarter (KS) spuštěna kampaň na páté (a pravděpodobně poslední) rozšíření hry Mars: Teraformace. Originální název je Turmoil, český název hledáme. Máte nějaký nápad?

Je to naše první zkušenost s kampaní na KS, tedy i test toho, zda vůbec pro nás má do budoucna smysl tímto způsobem jít. Kampaň je organizována celosvětově, MINDOK měl na výběr, zda se jí za daných podmínek zúčastní, nebo bude stát mimo, rozhodli jsme se, že se zapojíme. Bohužel sami v tuto chvíli sami nemáme úplně všechny informace, které bychom mít chtěli. To co víme, následuje. Rádi bychom vám tohle všechno dali vědět dřív, ale organizátor kampaně vlastně ještě včera upřesňoval konkrétní informace.

- Při objednání na KS vám dorazí kompletní česká verze, včetně všech odemčených bonusů a to přes náš sklad. Toto není nejlevnější možnost, jak se k rozšíření dostat, ale je to ta nejrychlejší a nejjistější. Nebojte se, nejde to mimo nás, budeme rádi, pokud si tam hry objednáte. Máte možnost si k rozšíření objednat i základní hru, nebo kompletní set základu a všech rozšíření. Bohužel jsme vám v rámci kampaně nuceni účtovat náklady na poštovné a DPH (Fakt jsme nechtěli, ale všude jinde prý chtěli a prý to má být aspoň pro EU jednotné). Tuto nepříjemnost vám můžeme vykompenzovat jinou drobnou hrou z naší nabídky, kterou vám do zásilky přidáme jako bonus.

- S nějakým odstupem (odhadem měsíc) po doručení objednávek z KS, bude k dispozici "retail" verze rozšíření, tedy verze pro běžný prodej bez bonusů z KS. Toto bude určitě nejlevnější možnost, jak se k rozšíření dostat.

- Se stejným, nebo o něco větším, odstupem budou zvlášť k dispozici i bonusové KS materiály (hrací desky hráčů, nějaké karty a možná ještě něco). Aktuálně bohužel nedokážeme říci, kolik přesně toho bude, ani kolik přesně vás to bude stát. Pravděpodobně to všechno dohromady bude stát o něco méně, než přes KS, dostanete to ovšem určitě později a bohužel nedokážeme slíbit neomezenou dostupnost u všech prodejců, ani co se týká celkového množství materiálů.

Snad byla většina možných dotazů zodpovězena, kdyby ne, ptejte se.


Člověk MINDOK

17.4.2019 15:33:43

Neváhal jsem
Už jen kvůli těm deskám hráčů jsem do toho hned šel. Ta cena je sice docela mimo, ale snad budou pledge goaly stát za to ;)
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

17.4.2019 16:35:01

Český název
Co se týče českého názvu a aby se zachovaly jednoslovné názvy rozšíření (alespoň u nás) tak bych to asi nazval POLITIKA
I když uznávám, je to velmi sprostý název :D :D

17.4.2019 18:58:04

Názov rozšírenia
Trochu ma sklamalo že sa to realizuje cez KS, zrejme si počkám na retail. Dúfam že Mindok nebude mať k dispozícii iba pár kúskov.

K nazvu rozšírenia - čo tak niečo ako VYSOKÁ HRA. Toto slovné spojenie celkom dobre vystihuje politiku, zákulisné machinácie, rôzne ťahy do ktorých bežný človek vôbec nevidí...

17.4.2019 19:12:01 | Upraveno autorem (porovnej)

pogo
Dík za info.

17.4.2019 22:25:04

Pogo

A jake informace kuprikladu nemate?

17.4.2019 23:59:32

Toneckrmelec
Třeba kdy přesně, kolik přesně a za jakých podmínek přesně ty bonusové KS věci dostaneme. Tím, že KS kampaň organizuje jiná firma než samotnou výrobu, je předáváni informací lehce komplikované.


Člověk MINDOK

18.4.2019 07:58:57

český název
Třenice,
Zákulisí


18.4.2019 09:41:32

CZ
Napadlo me český název Geopolitika.

18.4.2019 10:30:17

Cesky nazev
Chaos

18.4.2019 11:19:41

Turmoil
Co Zapletky?

18.4.2019 14:16:57

název
Já bych to nazval Chumelenice
Aneb co se všechno schumelí mezi dvěma marťany?

18.4.2019 14:40:47

Pogo

Ok. Diky.
Nazev - VRAVA (asi ale hure stravitelne pro slovensko)

19.4.2019 18:29:02

Platba
Ahoj,
nejsem si jistý jestli platba proběhla v pohodě. Je to moje první zkušenost s Kickstarterem.
Potvrdil jsem objednávka a šel platit kartou. Strhlo se mi ale jen 13 dolarů (což je poštovné), ale za samotnou hru nic.
I přesto jsem se dostal na stránku kde mi gratulují, v Balance je vyplněná 0 a v Payment Details vidím:
$34 from Kickstarter
$13 using Credit Card Mastercard ending ...

Na dotazy poslané mailem nereagují. Je to v pohodě nebo ne?

21.5.2019 10:15:27 | Upraveno autorem (porovnej)

KS
Těch 34$ za hru ti strhli z karty ,hned po uzavření kampaně .
Teď jsi jen doplatil 13$ poštovné.

21.5.2019 10:34:06

KS
Basta: ty jo, no fakt. Měl jsem pocit že číslo karty jsem zadával až při placení toho poštovného... ale asi ne. Díky moc :)

21.5.2019 10:41:29

KS
Na KS musíš mít kartu,jinak bys nemohl nic backnout.

21.5.2019 11:16:03

Zaspal jsem
Ahoj, tohle jsem prosvihnul. Da se jeste nejak dostat ke KS verzi? Jde mi jen o toto nove rozsireni, tj. verzi na KS za 34. Diky predem za odpoved, radu, pomoc... :)

30.5.2019 23:30:25

@Kadylek
V Essenu, anglicky. Nebo nepochybne na zdejsim bazaru, az to vyjde.

31.5.2019 00:01:35

Stady
Ahoj, dekuju za odpoved s tipy. Mame to komplet cesky, tak si to michat s EN uz nebudeme, tim spis, kdyz existuje KS CZ. Ja spis myslel, jestli to nemuze priobjednat nekdo z backeru v pledge manageru nebo jestli to nejak neumi Mindok ;) Dik.

31.5.2019 05:52:40

Kadylek
PM sa už uzavrel. Budeš si musieť počkať na oficiálne vydanie alebo na miestny bazár. KS edícia kde su aj promo karty by sa mala dať zohnať.

31.5.2019 07:19:18

Curuj
Aha, tak to je fakt smolík :( Vychází toho na můj vkus až moc a člověk to nestíhá sledovat. Byla by prima nějaká aplikace sosající info z vybraných deskoherních webů s alertama ;) Dík a prima víkend všem!

1.6.2019 05:33:25

Vybíráme z Bazaru

18CZ + bonusové desky
18CZ + bonusové desky
Akt. cena: 2550 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas