Teotihuacan: Late Preclassic Period

xxxxxxxxxx hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Teotihuacan: Late Preclassic Period - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Teotihuacan: City of Gods
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Board&Dice
Autoři: Andrei Novac
Daniele Tascini
Rainer Ahlfors
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Vypadá to zajímavě. Nyní to mají v TLAMA Games. Pojďte rozjet diskuzi o dojmech a herních mechanikách této hry..:)
15.8.2019 08:08:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozsireni
Jako rozsireni muze byt dobre, ale dost se mi nelibi trend posledni doby kdy vydaji rozsireni k dobre hre, ktera rozsireni nepotrebuje a stoji 80% toho co zaklad. Viz marco polo, great western trail, lorenzo il magnifico. Nejvetsi masakr je roll for the galaxy, kde stoji rozsireni vice nez zaklad.
Nic me nemotivuje to koupit a radeji si koupim novou hru, protoze her je spousta a neni duvod hrat dokola tu stejnou a kupovat do ni predrazene rozsireni.

16.8.2019 06:52:05

Rozsirenie
Pri great western trail by som prudko nesuhlasil :) , s tou expanziou je to neporovnatelne lepsia hra, ktora ma o xy viac mozností, s lepsim deck buildingom a viac stratégiami. Bez expanzie to ani nehravame.

16.8.2019 10:39:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Jahman
Ok, dobre vedet. Me prislo gwt uz samo o sobe dobre a rozsireni za 7 kil se mi kupovat nechce

16.8.2019 11:10:02

@Beholder
Vždyť to kupovat nemusíš. Kdyby vydali hru, která je nedodělaná a rozšíření jí pak fixne, tak to je důvod ke stížnosti. Ale moc nechápu proč se ti nelíbí rozšíření k podle tebe skvělé a kompletní hře. Pokud je pro tebe skvělá a kompletní, tak buď spokojen a rozšíření v klidu ignoruj.

Navíc jsou lidé, kteří místo sbírek desítek a stovek her, mají pár kousků a ty točí do kola a ti třeba po pár desítkách partií takové podle tebe zbytečné rozšíření ocení.

16.8.2019 12:00:59

Miner
Ale vsak jo.
Ja jen ze se mi to nelibi pac jsem lehce kompletista a kde na to ma clovek furt brat.

16.8.2019 12:05:42

Presne tak
Ja som presne tento typ hráča do bodky: "Navíc jsou lidé, kteří místo sbírek desítek a stovek her, mají pár kousků a ty točí do kola a ti třeba po pár desítkách partií takové podle tebe zbytečné rozšíření ocení".
Máme tak 12-13 hier.

16.8.2019 12:26:14 | Upraveno autorem (porovnej)

@Beholder
V tom ti rozumím. Tak to pak ber jako odvykačku, takovou terapii zdarma. :)

16.8.2019 13:36:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder, palec hore.
Úplne ti rozumiem. Dal si vynikajúcu otázku do diskusie. Načo kupovať drahé rozšírenia k už fungujúcim hrám, keď dobrých hier vychádza aj tak veľa a človek si ich chce zahrať?
Ja si myslím a mám pravdu, že nech si každý kúpi čo chce :-)

16.8.2019 15:13:06

Vybíráme z Bazaru

Bitva o hrad Cimburk - nová
Bitva o hrad Cimburk - nová
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas