Temné Znamení - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Velikost herního materiálu

Zdravím vás,
nevím, jestli toto vlákno je na diskusi, spíše je to můj dojem z herního materiálu a informace, kdo by si konkrétně tuto českou verzi chtěl zakoupit... Grafika super (FFG). Ale: informace pro ty, kteří by si hru chtěli zakoupit: můj dojem je, že veškerý herní materiál je titěrný, prostě malý... Veškeré žetony pohli být větší - klidně dvakrát (!)... Na kartách je text psán "super nitkovým fontem" - děti to nepřečtou.. Hra bude asi super, to nediskutuji... Takže moje řešení je: vše naskenovat, a vytvořit kompletně novou herní sadu...:-( Díval jsem se do souborů ke ztažení zde na zatrolenkách - vše je sice naskenováno a super připraveno na vystřižení - ale když si to zvětším na 200%, tak je to kostičkované.. Takže příští týden skenuju na 600 DPI (víc nemám), a nějak snad rozmístím na list pro tisk - nejsem grafický guru, ale snad to zvládnu... pá..
12.12.2014 10:21:00

ruy

struktura povrchu
zetonov a aj kariet moze pri zvacsovani robit problem a pri naslednom retusovani si to nakoniec odseru detaily - ale i tak drzim palce...

12.12.2014 11:14:40

...
Tez mam stejny dojem z textu na kartach dobrodruzstvi. Je to fakt necitelne :-/ . V branach arkhamu je to uz o neco lepsi, pozadi textu je svetlejsi.

Jinak zetonky ok :-)

20.4.2017 23:04:58

Velikost
Žetony jsou v pohodě, texty na kartách předmětů, mýtů apod. také.

Jediným problémem jsou flavor texty na kartách dobrodružství, opravdu se čtou špatně (vinou příšerného fontu, ne jeho velikosti). Ale nenechte se zmást, karty dobrodružství jsou jinak obří :).

20.4.2017 23:16:13

No ale
Zase popravne to jsou vsechno texty ktere ke hre nepotrebujes. Tech par ikon ktere realne potrebujes je videt dobre. A nez vsechno tisknout znova co treba lupa na cteni ? Bylo by to trochu temeticky :)

21.4.2017 10:21:58

Paladin
Ano lupa a dobre svetlo je spravne reseni :-) .

Ale jinak je to velka skoda ze je to normalne necitelne, nosim optiku a je to pro me mor.

V branach arkhamu je to o neco lepsi.

21.4.2017 10:57:23

Vybíráme z Bazaru

ANKH - Bohové Egypta
ANKH - Bohové Egypta
Akt. cena: 1675 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas