nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Telepatie

Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Uprostřed stolu leží kartička s obrázkem lopaty. Dva naproti sobě sedící lidé upírají své pohledy jeden na druhého a tužkou rychle škrábou na papír sotva čitelná slova. Písek v přesýpacích hodinách je téměř ve spodní polovině a druhá dvojice u stolu se směje a počítá poslední zrnka. "KONEC!" zakřičí jeden z nich. První dvojice otírajíce si z čela pot si zhluboka oddychne a odloží své tužky. "Tak co tam máš?" ptá se jeden z nich. -"Lopata." -"Jo, to mám taky, co dál?" -"Dělník." -"Cože? Proč dělník!? Vidíš tam snad dělníka?!" ... A druhá dvojice už se jen směje nad handrkováním svých protivníků...

To je Telepatie. Zábavná párty hra pro čtyři až osm hráčů (Hra obsahuje i verzi pro dva hráče.), která je vhodná do jakékoli společnosti a zaručeně pobaví vás i vaše přátele. Myslíte si, že jste u sebe objevili telepatické myšlenky, nebo jste natolik empatičtí, abyste dokázali uvažovat jako váš spoluhráč? Pojďte si zahrát Telepatii!

Hraje se ve dvojicích a cílem je napsat za časový limit určený počet asociací ke slovu nebo obrázku (určeno hodem kostky) zobrazeném na kartičce a to tak, aby co největší počet slov byl shodný se slovy na spoluhráčově papíře. Poté hráči na hrací desce popojedou o tolik bodů, kolik měli shodných slov a hraje další dvojice. Hra končí ve chvíli, kdy jeden z týmů dosáhne středového pole "CÍL" a stáne se tak vítězem hry.

Autor: cze.oi

Vybíráme z aukcí

Yspahan
Yspahan
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>