Targi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 999 Games
Filosofia Editions
Kosmos
Z-Man Games
Autoři: Andreas Steiger
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím

Kdyby doma někomu zbůhdarma ležela anglická verze této hry, rád ji koupím. Přinejhorším bych koupil i německou verzi, ale karty by musely být bezpodmínečně počeštěné, protože tento jazyk Mordoru jsem zapomněl už před mnoha lety.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
25.2.2021 19:43:18

Co ti brání?
https://www.tlamagames.com/hledat/#?q=targi

Jako ok, není to anglicky skladem právě v tento okamžik, ale píšou, že objednáno, takže to asi zas brzo bude, ne?

25.2.2021 22:09:38

I ty optimisto
To objednáno tam mají napsáno už od srpna a od začátku září jsem to měl objednané. Ale dneska už mi došla trpělivost a řekl jsem si, že bude rychlejší zkusit to tady.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

25.2.2021 22:54:35 | Upraveno autorem (porovnej)

...
--

26.2.2021 09:07:31 | Upraveno autorem (porovnej)

matej2
Kdybych chtěl německou verzi, tak si ji můžu koupit na tlamagames.cz. Tam mají skladem jeden kus. Jenže já nemám doma tiskárnu, takže si sám nemůžu vytisknout překlady karet.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

26.2.2021 10:16:05

Tak už je na cestě
Tak jsem se po půl roce dočkal a Tlama games mají hru skladem. Pokud máte zájem o tuhle pecku v angličtině, mají skladem ještě dva kusy.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

15.3.2021 17:12:44

Vybíráme z Bazaru

Shadows in Kyoto
Shadows in Kyoto
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas