nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Tapestry: Plans & Ploys

Rozšíření pro hru: Tapestry: Hra o vzestupu civilizací
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Stonemaier Games
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Plans & Ploys je první rozšíření ke hře Tapestry od Jamieho Stegmaiera. Samostatně hratelné PP (Plány a pikle? :D) nejsou, základní hru to nicméně celkem obohatí.

Máte chuť plánovat ještě víc? Část z nových civilizací je tak zaměřena právě na vás, zatímco ostatní obohacují balíček o další neohrané národy a schopnosti. Vadí vám, že se nejde ubránit léčkám? Teď už jde! Více Tapisérií karet ovlivňujících boj o území a expanzi národů a vzájemné konflikty. K tomu jako třešnička na dortu nová dominanta (skoro) zadarmo pro všechny hráče, stačí jen chtít a postavit si ji do města po splnění podmínek na kartičce nalosované na začátku hry.

A jako bonus najdete žetonky pro zdůraznění dostupnosti dominant na stupnicích, neboť z různých důvodů tyto mohou být vybrány (Futuristi, Dystopie, ...) a i ti, co nestíhají sledovat komplexitu hry, pak jasně uvidí, co ještě mohou získat a kde. Žetonky dominant a losované počáteční dominanty jsou v pěkné synergii s druhým rozšířením Arts and Architecture, kde jsou (mimo jiného) žetonky pro novou stupnici také. Najdete tam ale i další karty losovaných dominant pro vytvoření variabilnějšího losovacího balíčku.

Autor: JM3

Vybíráme z aukcí

YEDO Deluxe Master Set (Kickstarter)
YEDO Deluxe Master Set (Kickstarter)
Akt. cena: 2190 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>