Tapestry: Hra o vzestupu civilizací

xxxxxxxxoo hodnoceno 173x (Seznam vlastníků)

Tapestry: Hra o vzestupu civilizací - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KOMPLETNE PRAVIDLA

Ahojte,

ako všetci vieme, táto hra má oficiálne 4 strany pravidiel, preto som sa rozhodol, že pokúsim sa skompletizovať a zhrnúť všetky pravidla do jedného celku aby to dávalo zmysel a potom to dať sem do príloh.

Preto vás všetkých prosím pošlite mi do komentárov všetky: veci, informácie, tipy, triky, chyby a opravy daných chýb, úpravy .. čo ste si naštudovali na fórach alebo kdekoľvek inde, nech to viem tam zapracovať.

Vopred ďakujem za spoluprácu.

17.5.2022 22:31:01

Dôvod, prečo som sa tak rozhodol, lebo som si zohnal túto hru a veľmi veľa vecí tam nie je vysvetlených, preto to chcem dať do poriadku :D

17.5.2022 22:33:38

Mě osobně ty čtyři stránky přijdou v pohodě, ale chápu že to není pro každého. 

K tvému tématu, nebylo by lepší se podívat na BGG kde už je nejspíš někdo udělal před tebou a jen to přeložit? Tím, že ti kde kdo bude posílat kde co se může snadno stát, že tam něco bude chybět. Na světě obecně docela funguje že když někoho něco napadne, tak si můžeš být jistý tím, že už to napadlo někoho před tebou.

18.5.2022 08:19:36

Ahoj chubbop, pozeral som BGG a našiel som: https://boardgamegeek.com/filepage/189196/tapestry-plain-and-simple-guide.

Súbor som vložil na stiahnutie (čaká na schválenie administrátormi). Potom to skúste niekto preložiť. @Mata_  - nechce sa ti to náhodou preložiť?

20.5.2022 18:31:49

Vybíráme z Bazaru

Lepkouni - Albi
Lepkouni - Albi
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas