Tannhäuser - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Pro Ludo
Take On You
Autoři: Didier Poli
William Grosselin
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obecně

místo pro všehochutné dotazování
16.11.2011 09:29:14

co potrebuju pro hrani?
co vsechno je takova nutnost pro zahrani? muzu tannhauser brat jako svym zpusobem sberatelskou hru? muzu brat treba jen japanciki a kamos sajuz a bude mozna nejaka smysluplna hra?

16.11.2011 09:31:37

ndru
Zakladni hru si musis koupit urcite. To znamena, ze budes mit chca nechca pet amiku a pet nemcouru. Potom kdyz budes chtit hrat nejaky scenar jen za japonciky, tak pokud se ti podari dat dohromady tri sikmooky hrdiny a dva sikmooky vojaky, kteri mohou hrat za stejnou stranu, tak podle za ne hrat muzes. Tvuj kamos to ma jednodussi, tomu stacikoupit rozsireni Novgorod a tam uz ma pet ruskych jednotek.

16.11.2011 10:31:07

to Jumbo
japancici jsou nejaci rozdeleni? zatim jsem videl jenom s reich krizem

16.11.2011 10:50:36

ndru
To nevim. Predpokladam, ze vsichni japoncici budou na strane reichu, ale ja mam koupenou jen zakladni tru a operaci novgorod. Dal uz jsem nic k teto hre nekupoval, protoze tu hru chci hrat az podle novych pravidel, takze cekam az Morthe dodela preklad. :-)
Ale uz jsme zakladni hru zkouseli podle novych pravidel a musim rict, ze me to bavilo. :-)
Japonciky bych taky casem koupil, ale to jenom v pripade, ze tuhle hru budu hrat casteji nez jen jednou za pul roku.

16.11.2011 10:58:46

Vybíráme z Bazaru

Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Warfighter: The tactical special forces 4.edice
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas