Tanks: Panther vs Sherman

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Tanks: Panther vs Sherman - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Battlefront Miniatures Ltd
Gale Force Nine
Autoři: Andrew Haught
Chris Townley
Phil Yates
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupě

Nevíte kde bych tuhle hru koupil?
1.8.2017 13:49:00

koupě
třeba zde:
https://www.fantasyobchod.cz/index.php?route=product%2Fsearch&keyword=tanks

1.8.2017 13:57:18

V dnešním světě kompjůtrů jůtrůtrůtrůtrůtrůtrů
Nebo v černym rytíři.

1.8.2017 17:30:34

Koupě
A pokud můžu ušetřit čas hledáním, tak přímo Tanks seženeš nejlevněji ve Fantasyobchodě. Pokud budeš rozšiřovat armády a plánovat více kusů stejných tanků, tak hledej na tomových hrách krabice tanků flames of war. Jsou to naprosto stejné modely, jen je plast šedý.

1.8.2017 20:40:05 | Upraveno autorem (porovnej)

.......
Dík za info

3.8.2017 12:42:19

Koupě

Tak jsem trošku googlil a ještě lepší se zdají modely od firmy zvezda 1/100 . Dají se sehnat i jeden kus kolem 100,- což si myslím je super cena

9.12.2017 01:49:56

Barvení
Nenarazil prosím někdo na stránky nebo odkazy kterými barvami jaký tank barvit (myslím odstíny atd..) používám barvy od Citadelu ale nevím jestli tam najdu ty správné WW2 barvy.

12.12.2017 23:40:09

Skyd a LLukass
Modely od Zvezdy jsou trochu levnější, ale nejsou k nim karty. Pokud ti to nevadí, tak jsou modely celkem pěkné (mám jich doma asi půl tuctu). Na druhou stranu, pokud bys oželel karty a chtěl levnější oficiální modely, tak doporučuju sety k Flames of War. Stejný výrobce, stejné formy na modely, jen jiná barva plastu a sady vycházejí levněji (krabice dvou modelů za 319,- na tomovkách).

edit: Třeba na jediné fotce v galerii je Sherman úplně vlevo od Zvezdy a zbytek originál.

K barvení jsem zatím používal základové spreje od army painteru a zbytek pak barvil Flames of war painting sets. Ale jinak je to celkem jedno, pokud seženeš plus mínus správný odstín. Mí Rusové a Američani mají stejný odstín zelené a nikomu to nevadilo. Jsou lidi, kteří chodí na turnaje s Shermany natřenými jako testovací figuríny, nebo Němci alá Girls und Panzer anime.

13.12.2017 06:34:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Barvy

Pokud by jsi chtěl opravdu mít "originál" barvy .. ono i barvy se za války měnili. Míchali se v různých fabrikách apod. . každopádně modelářský obchod a tam máš sady přímo na němce, rusy , apod. Ovšem cena Tě nenadchne :-D

13.12.2017 13:59:43

Zvezda
Zvezda je sice nejlevnější, ale je to hodně znát na kvalitě provední modelu a materiál je daleko měkčí. Ještě to jsou snap-kity (bez lepení jako kinder vejce). Lze je sice lepit, ale i tak ti ve většině modelů vzniknou dost ošklivé spáry, protože díly se nedávají k sobě, ale často na nějakou interní kostru, aby to drželo pohromadě bez lepidla. Osobně mám od Zvezdy jen to co nikdo jiný nevyrábí v plastu. King Tigera a SdKfz 222. Pokud chcete ušetřit, tak zkuste radši PSC (plastic soldier company), cenově je mezi Zvezdou a Battlefrontem, ale často mají akce okolo 20-25%. Posledně třeba černý pátek. Poštovné je % z ceny, tak je jedno kolik toho objednáte, ale pokud chytnete slevy, tak se i s poštovným z anglie dá dostat na cca 500,- za 5 tanků, prodávají je i samostatně, ale to je malinko dražší ale kvalitou už se vyrovnají battlefrontu, který stojí skoro 2x tolik. Jen pozor na starší boxy, dříve dělali u tanků pásy z několika dílů, což pro nemodeláře může být problém složit. I návod je horší. Oproti tomu má BF detailní foto návod na webu FoW ke každému modelu. Další nepříjemonst je kombinování výrobců. I když všichni 3 (BF (TANKS/FoW), PSC i Zvezda) dělají měřítko 1/100 (15mm), tak ty modely nejsou plně kompatiblní a dost se liší rozměry což pak vypadá hodně blbě, pokud si z nich nakombinujete armádu a třeba každý sherman bude od někoho jiného. U nás PSC nikdo aktivně neprodává, a pokud ano, tak mají evidentně naskladněno ještě před pádem libry a cena je tak hodně nastřelená oproti oficiálnímu e-shopu.

14.12.2017 16:13:28 | Upraveno autorem (porovnej)

JanW
PSC potvrzuju. Doteď se mi dařilo se mu vyhnout, ale koupil jsem starou verzi (historicky, nemyslím starý model) shermana a ten rozdíl ve velikosti tam je.

14.12.2017 23:10:44

Prodej
Ahojte, zvažuji prodej mám dvě armády američany a němce vše nabarveno 7 a 8 tanků vše v kufru feldherr.
Pokud by měl někdo zájem pište si o fotky a komplet seznam

18.4.2018 08:48:18

Vybíráme z Bazaru

Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Vijayanagara: The Deccan Empires of Medieval India
Akt. cena: 1725 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas