Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ve dvou

Co by jste mi mohli říct o hraní této hry ve dvou?
24.3.2010 18:16:52

popřípadě ve třech
popřípadě ve třech

24.3.2010 18:19:44

sappho
My jsme to nedavno s pritelkyni ve dvou zkusili a moc nam to nesedlo, ale hrali jsme tusim 2 edici. Nicmene podle toho co mam za predstavu o zmenach ve 4 edici, tak si nemyslim ze by to z tohohle pohledu byl velky rozdil.

Driv jsme to s kamaradama hrali ve 4 a byli jsme spokojeny. Ve dvou mi to prislo takove nemastne neslane.

24.3.2010 18:55:52

Sappho
Hru doporučuji aspoň ve třech a nejlépe s reaperem ... ve dvou jsme, ale hráli také několikrát, ale chybí tomu (šmrnc) ten větší kontakt, spíš pak každej jede sám za sebe a méně se škodí, max nějakým kouzlem ... aspoň moje zkušenost :)
...ale protože je to hra stejně o atmosféře a pokecu tak to s přítelkyní hrajeme strašně rádi, otevřeme láhev vína hrajem, kecáme a bavíme se ... a o to jde :)

24.3.2010 20:14:46

ve dvou
nějaké další názory na hru ve dvou?

je dost možný, že ve dvou by se to u nás hrálo nejčastěji, tak bych nerad šlápl vedle...

11.3.2013 21:03:28

dva
S dcerkou to hrajem ve dvou, ale není to opravdu ono, chce to se potkávat s jinými postavami, né jen s kartičkama, to pak můžeš zkusit tu elektronickou verzi.
Těšil jsem se na ní a nakonec jsem ji nekoupil, protože se radši sejdem u stolu a dáme to postaru.

12.3.2013 12:26:16

Vybíráme z Bazaru

Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Akt. cena: 130 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas