Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)

xxxxxxxxoo hodnoceno 489x (Seznam vlastníků)

Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
ADC Blackfire Entertainment
Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Hobby Japan
Pegasus Spiele
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

strength/craft na zaciatku hry - otazka na pravidla

kupil som si stvrtu ediciu od ffg (reedicia) a som trochu zmateny zo strength + craft stats na zaciatku hry. v manualy sa pise ze na zaciatku hry sa ku kazdemu charakteru daju zetony strength a craft v tom istom pocte ako je na tej ktorej karte.
napr:
warrior karta - strength 4, craft 2. znamena to ze na zaciatku mu dam 4 strength counter a 2 craft counters? v tom pripade by jeho pociatocna strength bola 8 a craft 4..je to spravne?

alebo je to tak ze tie 4 strength su vlastne 4 strength a to co je na karte je len "napoveda" ze kolko ich ma dostat? tym padom by mal 4 strength + 2 craft.

dik
17.12.2012 03:51:03

redcore
b je správně :-) řiď se kartou, kolik counterů tam postava má, tolik je její počáteční stats

17.12.2012 07:13:28

hmm
to je zvlastni, jelikoz co si pamatuji, tak se pocatecni pocet zetonu k postave nedava, pridava se pouze, pokud postava ziska nejake body vlastnosti. Tak se docili toho, aby hodnota neklesla pod pocatecni status. Ale mozna to zmenili, nevim. V celku je to asi jedno a zalezi na kazdem, jak mu to vyhovuje.

17.12.2012 12:56:16

...
Jak pise sydo, kantry se pridavaji/odebiraji pri zmene dane vlastnosti. Aktualni sila pak je souctem sily postavy vytistene na karte, kantru sily a sily ziskane z nasledovniku, magickych predmetu a predmetu, ktere mohou byt v tu chvili pouzity. Torez pro craft.
viz. pravidla "A character’s Strength at any time is the character’s Strength value, plus Strength counters, plus any Strength gained from Followers, Magic Objects, and Objects that may be used at that time."

17.12.2012 13:17:00

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven - Zapomenuté kruhy nové, ve fólii
Gloomhaven - Zapomenuté kruhy nové, ve fólii
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas