Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Poděkování...

Asi nebudu sám a tohle si prostě zaslouží extra vlákno. Díky moc, jste neuvěřitelní... tento rozsah prostě nemá obdoby. Díky!!!
9.10.2013 11:31:48

Klaníme se,...
...děkujeme a za sebe se trochu omlouvám, že to trvalo tak nechutně dlouho...
Nicméně taky děkuju všem, co se podíleli, ať již na začátku tím, že to celé nastartovali a udržovali při životě, nebo v závěrečných únavných fázích dokončování dodávali sílu hlasitým dožadováním výsledku :-)
Jmenovitě bych chtěl zmínit alespoň Kandelabra, velkého koordinátora a zasilatele skenů z počátku projektu; Křena, jenž se zúčastnit nechtěl, netrpělivě pobízel k činnosti :-) a nakonec nám alespoň počeštil font sultan; Jidana a jeho skvělou, nepřekonatelnou a pohádkovou grafiku (a excelentní provedení drobné loupeže, že ;-)); Choleruse, s nímž jsem nakonec zůstal na hradbách sám a bez nějž bych už dávno padl vysílením, atd.
Jakože děkuji i všem, kdo poslali aspoň pár odstavců, těm kdo neposlali nic, ale neremcali nám do toho, sluníčku, že svítilo a pivíčku, že pěnilo...

9.10.2013 12:30:14

Poděkování...
Už sem to psal do vedlejšího vlákna. Díky všem kdo se do tohoto monstrozního projektu pustili. Díky vám si to můžeme zahrát i my neangličtináři. Díky...

9.10.2013 15:22:25

PJ

Uctivě děkuji...
...a poklonkujíc žmoulám čepici v ruce. Překladů jsem dělal desítky, korektur pár, grafiku když není zbytí a i ten pitomý font jsem jednou počešťoval. Takže hrubou představu o zrnku písku mám. Ale ne už představu o metráku písku.

Pánové, udělali jste neuvěřitelný kus práce a já děkuji a smekám.

10.10.2013 22:28:47

Padám
před vámi do prachu, sáhibové. Vládci naši, slunce naše jasná.

11.10.2013 07:37:03

Díky moc
Děkujeme moc za překlad. Musela to být pořádná makačka... Je to asi první hra, kde moja chtěla hrát odvetu už další den :D

15.6.2014 15:43:39

Wau

Ľudkovia, hru zháňam už aspoň 3 roky a dotlač je v nedohlednu. Vyzerá to tak, že len vďaka Vám si túto šmakocinku budem môcť predsa len zahrať ! Moja vďaka a úcta za Váš počin sú bezmedzné ;c))-

31.10.2019 07:49:56

Vybíráme z Bazaru

Duna Tajemství rodu + bonusový balíček
Duna Tajemství rodu + bonusový balíček
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas