Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

rbx
rbx - avatar

Obecny pokec o hre

...protoze uz na to delsi dobu koukam a nejak jsem nikde nevypozoroval, o co vlastne pujde. Ted jsem si ale precetl pravidla a vypada to hodne zajimave. Chozeni po arabskem svete a cteni Book of Tales :-) Jen aby se to po par hrach neohralo, kdyz uz kazdy bude tu knihu pohadek znat. A taky aby to nebylo neco jako orientalni WoW:AG. Nemel jsem cas si poradne ta pravidla procist, takze pokud to nekdo ma nastudovane a cetl o tom vic, tak sup sem s komenty.
15.4.2009 13:53:38

Tales
RPG pro ty, kdo měli rádi gamebooky :) Já osobně do toho půjdu i kvůli zpracování, ta mapa i karty jsou prostě nádherné!

15.4.2009 14:14:12

Z-man
Delaji to Z-mani, to znamena, ze zpracovani bude pekne - ja jsem zatim videl jen par obrazku - kde je pliz ta mapa?:) Taky po tom delsi dobu koukam a jsem na to zvedavej;)

15.4.2009 14:37:21

rbx

aneken
stahni si pravidla z jejich stranek. Tam to je.

15.4.2009 14:42:19

mapa
je v pravidlech na stránkách Z-Man

jsme rád, že ji změnili, původní verze je zde: http://www.headlesshollow.com/archives/boardgame_desig/

nešlo tam poznat, co je moře a co země

15.4.2009 14:43:52

pravidla
Oh la la, ty ilustrace vypadaji moc pekne:) Pridano do wishlistu:)

15.4.2009 18:34:07

Tales
Tak jsem dnes koukal na BGG.. Moc se mi líbí. Artworky, a především ten systém s knihou! :-) Doufám, že se u nás objeví..

30.6.2009 21:40:05

Tales
Taky jsem tam dnes na to pokukoval. Ten námět i grafika se mi líbí moc. Snad už to brzo vydají :)

30.6.2009 21:54:34

krása
Také se přidávám, vypadá to opravdu nádherně, co se předlohy i zpracování týče! Snad se to bude i tak pěkně hrát ;-)

30.6.2009 23:19:19

počet hráčů
Tak jsem se trochu těšil, že to půjde hrát i v jednom hráči (někdy je holt spoluhráčů nedostatek), jak je uvedeno zde a také na BBG, ale co jsem nyní tak koukal na oficiální stránky, tak je tam uveden počet hráčů 2-6, stejně tak i na fotkách krabic, které jsou na BGG,...

1.7.2009 15:39:55

Počet hráčů
Asi Tě zklamu, ale je to hra pro 2-6 hráčů.
1. Vítězem je ten, kdo jako první dosáhne nějakého svého cíle - takže to není o soupeření se hrou
2. Při hraní čte z Knihy příběhů protihráč (zřejmě aby hráč mohl spíš jen odhadovat, jaký výsledek bude mít to které rozhodnutí.. Což už asi při opakoveném hraní stejně bude tušit, ale i tak :-)

1.7.2009 15:50:57

Počet hráčů
Se sklopenou hlavou se vracím, abych uznal chybu :-)
Na stránkách z-man games se objevila oficiální pravidla pro hraní solitaire (spolu s dalšími dvěma variantami hry)

5.8.2009 22:33:57

pre lepsiu predstavu
pozrite na http://www.youtube.com/watch?v=j04J_VU0nxA (potrebna eng) komu sa nechce citat navod aby zistil o com to je, toto videjko postacuje phodke

5.8.2009 22:49:26

Vybíráme z Bazaru

Escape the Dark Castle - vo folii
Escape the Dark Castle - vo folii
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas