Tales of the Arabian Nights

xxxxxxxxoo hodnoceno 64x (Seznam vlastníků)

Tales of the Arabian Nights - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kvalita karet ke stažení

Tohle je asi na Rachmaela.
Na těch lokalizovaných kartách jsou ty texty uloženy jako nekvalitní komprimovaná bitmapa. Je tam vysoký stupeň komprese a ty texty jsou úplně rozpité. Taky máš skoro každou kartu nějak natočenou a nelíbí se mi ty podkladové retušovací obdelníčky pod textem. Chci si tuhle hru pořídit a lokalizované karty tisknout. Nebude ti vadit, když ty karty až budu mít čas předělám do kvalitnější formy s použitím tvého překladu?
Mimochodem v jakém programu jsi to retušoval a psal ty texty?
17.6.2011 10:45:05

Poděkování
Jo a abych nebyl zas osočen, že jenom kritizuju, tak ti chci poděkovat za tvou práci a určitě jsou tvoje karty lidem, kteří nejsou tak nároční jak já, přínosem.

17.6.2011 10:46:55

Joe

Pripájam
sa ku krenovej iniciatíve, tiež mi to natočenie trošku vadí - asi som už rozmaznaný fracek :P

Ale to, že vôbec karty existujú, je samozrejme výborné!

17.6.2011 11:14:57

Kvalita karet
Na grafické úpravě se pracuje

17.6.2011 11:28:21

Díky spolupráci
s Jidanem se pracuje na kvalitní verzi, která uspokojí i ty "rozmazlené" :)

17.6.2011 11:55:38

..
Tiez sa pripajam k "rozmazlenym" a dakujem za preklad :)

17.6.2011 11:57:49 | Upraveno autorem (porovnej)

to Rachmael a Jidan
Rok s rokem se sešel a tak se chci zeptat na vaši avizovanou kvalitní verzi karet ke stažení.

Edit: Tak jsem se dověděl, že to měl na starosti Jidan, ale ten tady už nebyl 2 měsíce přihlášený, tak nevím.

13.6.2012 12:49:43 | Upraveno autorem (porovnej)

to kren
Obavam sa ze Rachmeal a Jidan by potrebovali este dalsi rok :) ako zastupca vsetkych cakatelov na rozmazlene karty Ta prosim o ujatie sa tohoto projektu :)
Diky

20.6.2012 21:48:33

vážení,
celá situace kolem karet je trošku komplikovaná. Všechny své podklady ke kartám jsem zaslal JIDANovi, a ten opravdu všechny přepracoval do "vymazlené" grafiky. Finální produkt mi zaslal již více než před půl rokem s tím, že jej jako autor uploadne i sem na Zatrolenky. S tímto jsem se přestal zajímat a nebýt Krena, myslel bych si doteď, že je celá věc uspokojivě uzavřena.
Takže karty existují, ale autor se zde již chvíli neukázal a nepřipadá mi správné zveřejňovat jeho práci bez jeho souhlasu - i když by to určitě hodně lidí ocenilo.
Takže pat.
Nějaké návrhy?

20.6.2012 22:47:51

ad Jidan - uvedení na pravou míru
Takže tady se musím zastat Jidana. Ozval se mi a vše vysvětlil. Karty má dávno komplet hotové a připravené (tak jak zmínil Rachmael). Čeká ale na kompletní dokončení překladu celé knihy, protože některé pojmy na kartách by neodpovídaly skutečnému překladu knihy a odpovídajících tabulek. Potom texty ještě zkoriguje a dá je tady na Trola samozřejmě k dispozici. Kdyby to sem hodil hned, tak by v tom byl potom dost chaos a bylo by to kontraproduktivní. I za sebe si myslím, že v tomhle ohledu se vyplatí ještě chvíli počkat - karet je přeci jen hodně a když to bude už někdo tisknout, tak ať je to v pořádku.

20.6.2012 23:27:39

Vybíráme z Bazaru

Mombasa (CZ)
Mombasa (CZ)
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas