Takenoko - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Hazgaard Editions
Matagot
REXhry
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Špinavé bambusy

Ahoj, taky se vam nekomu stalo, ze mel v krabici spinavou celou sadu zlutych bambusu? Ja je teda umyl a mam klid, ale ma cenu nekam psat aby me poslali hezky a ne spinavy?
17.1.2013 06:45:58

podobne...
Ja som kupoval Takenoko pred vianocami a mal som len niektore zlte bambusy spinave, nebol ale problem to ocistit, tak som nevidel dovod to viac riesit...
Kazdopadne je to moja prva skusenost so znecistenim komponentov, a dost necakana...

17.1.2013 08:42:12

podobně
Měl jsem je taky špinavé - podle mě dřevěný čínský prach :)) ..... očištění trvalo chvilku. Věřím, že kdybych se ozval, tak mi je Rexhry vymění ale stálo by mě to mnohem víc času a peněz.

17.1.2013 08:54:20

bambusy
Ahoj, u par kousku se nam to vyskytlo, omlouvame se. Ale co vime, byly to fakt jednotky kusu, takze jste meli smulu. V Rusku se to podarilo u vetsi casti nakladu... Jedna se skutecne jen o povrchove znecisteni a jsem rad, ze jste to operativne takto vyresili:)

17.1.2013 13:35:23

bambusy
to jsi měl vyhlásit, aby se to nemylo, že to je rarita .... jako natisknuté letadlo na známce obraceně .... za pár let až budou REXhry slavní jsme to mohli výhodně prodat :)))

17.1.2013 16:49:47

re
A ja si rikal, proc je Panda takovy prase a spini si vlastni bambusy ve sklade :)

18.1.2013 07:49:28

Pandavepř
No přesně, já měl taky žlutý špinavý, a po umytí jde vidět v barvě na bambusech kazy. Spíš jestli se do toho nedal hromadně nějakej aktivní čínskej dřevomol...

19.1.2013 15:26:07

kazy
Minulý týden jsem si taky hru koupil a já tam mám zase růžovou pandu, zahradníka který má zohýbaný hrábě, že to spíš vypadá na hadici a otlučenou kostku jako kdyby s ní už někdo hrál. Navíc jsem si hru koupil společně s Vládci Tokia a ty bohužel jsem taky dost v pochybným stavu. Hry od Rexhry asi nejsou moc kvalitní jak to vypadá.

22.3.2014 20:49:58

to Gogo
Hele napis rovnou na rex hry - maji vybornou zakaznickou podporu. S kvalitou her od nich neni problem, obcas se najde vadny kus vsude ... . Napis jim :-) .

23.3.2014 14:14:46

---
špatná sekce

9.9.2015 18:29:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Star Wars Impérium vs rebelové
Star Wars Impérium vs rebelové
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas