Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhrateľnosť ?

Veľa z vás vo fóre píšte, že hrávate vo dvojici alebo sólo.
Pri 4 postavách v základnej hre vypláva na povrch otázka.

Dá sa ta hra znovu zahrať s inými postavami?
Viete sa ubrať iným smerom počas kampane a zažiť nové dobrodružstvá?

ďakujem z odpovede
Vlado "Kasi" z KE
7.10.2020 11:37:27

.
Ja hrou projdu urcite znovu. Moje duvody:

Zajimaji me vedlejsi kvesty kterymi jsem neprosel
Zajima me dusledek jinych rozhodnuti
Zajimaji me moznosti dvou postav se kterymi jsem nehral (hraju 2-hand solo)

Vsechny tyhle duvody muzou byt pro tebe nevyznamne a znovu tg hrat nebudes chtit

7.10.2020 11:58:51

Znovuhratelnost
Dve kapitoly se deli na A a B.
Nekolik veci se da udelat rozdilnymi cestami.
Pokud nehrajete ve ctyrech, tak dost veci je cilenych na konkretni postavy.

7.10.2020 19:11:30

Určitě
Znovuhratelnost v této hře určitě je. Nikdy neprojdeš a neprozkoumáš všechny cesty kterými se můžeš vydat během jedné hry. Každá postava má v podstatě taky své osobní questy které s jinou postavou nezažiješ. Každý hlavní úkol se dá splnit více způsoby/cestami. Určitě to nejde hrát pořád dokola, to asi nikoho bavit nebude ale párkrát si to znovu projít (navíc třeba s jinými postavami) je pak určitě nový zážitek.

7.10.2020 19:21:59

Creatides
Vetvenie príbehu i osobne ulohy postav s rôznymi výsledkami? :) Tak to si ma milo prekvapil :)


Vlado "Kasi" z KE

7.10.2020 19:55:13

Znovuhrateľnosť

Znovuhrateľnosť by som prirovnal k zaklínačovi trojke. Je to veľká monštruózna hra, ktorú keď prejdem tak si dám od nej na čas pauzu a nikdy asi neprejdem všetko, lebo toľko by ma to nebavilo asi ani hrať.

Vzhľadom na jej dĺžku som tomu venoval dosť času ju prejsť a nie je to zas ísť od znova, ale aj keby som šiel mám čo zažiť dosť čo nového, ale nebude sa mi chcieť.

Až si to po roku zas zahrám, tak si nebudem pamätať väčšinu vecí čo sa tam udiali a bude to takmer ako nové :D


Čiže tu je skôr otázka na čo tu hru chce a či chce jednu party hru, čo bude hrať každý víkend s kamarátmi...
...tam sa hodí karak, catan (viem že to nie su párty hry, ale hráme ich ako party hry...) Tam je znovuhrateľnosť nastavená tak aby keď dohráš jednu hru, mohol hneď na ďalšiu.

Ak chceš aj niečo ako je zaklínač, kde si hru zahráš a spokojný ideš si zahrať niečo iné po desiatkach hodín hrania, kde dá sa to hrať aj po čase znova.

Tu je otázka či je to jediná hra tvojho herného zoznamu doma, ak to kombinuješ s inými hrami a vraciaš sa k tomu po čase....

9.10.2020 14:50:31

znovuhrsatelnost
Teď začínáme znovu ve dvou a zatím to probíhá úplně jinak, hrajeme za dvě postavy, za které jsme předtím ve třech nehráli (Niamh a Arev).

13.10.2020 10:58:03

Joub cast
O znovuhratelnostu debatují zde v čase od 1:28:50
https://youtu.be/2jMH8-W5-QQ?t=5327

My hrajeme ve 4 a chci minimálně ještě jednou zkusit sólo projít hru za Niamh a zkusit temnější stranu...

13.10.2020 22:48:43

Vybíráme z Bazaru

Karak II + Promo postava
Karak II + Promo postava
Akt. cena: 730 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas