Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Storybook CZ - prosba

Bylo by možné sem nahrát českou verzi příběhové knihy od Albi? Máme to anglicky, ale textu je tam tolik, že mé "tlumočení" je trochu na škodu atmosféry...
10.9.2020 12:15:00

...
Nebylo by to možné...
1. autorská práva
2. jestli chceš českou verzi, tak si ji přece bez problémů můžeš koupit...

10.9.2020 12:56:30

jako stejnou hru dvakrát?
to to budu radši dál "tlumočit", aspoň se přiučím. Jsou tu leckde různá pravidla a materiály k CZ vydaným hrám, tak jsem se zkusila zeptat, no. No harm meant.

10.9.2020 13:01:24

gwendoneth
kúpiť si hru od firmy A a potom požadovať zadarmo niečo od firmy B (ano tá hra je rovnaká, ale zisky z predaja nejdú jednej firme/osobe), ktorá do toho vložila energiu a peniaze je celkom drzé
no harm meant

10.9.2020 13:16:04

storybook
Proč musí mít hned každy moralistické připomínky.
Vím, že už u TWoM byl dotaz, jestli Albi nechce prodávat samostatnou knihu příběhů. Dejf odpovídal, že to nemá smysl. Tady určitě taky ne, ale písnul bych do Albi. Oni musí mít něco navíc. Otázka zní : prodají, to netuším.

P. S. Ještě pro ty moralisty: pokud by hra neprošla na KS s takovým úspěchem, tak si ji v cz nezahrajete.

10.9.2020 14:11:12

storybook
Schválně, za jak dlouho někdo CZ verzí začne žadonit (samozřejmě již zcela prost tržní morálky), aby KS backeři začali (zdarma a nejlíp hned po dodání) překládat do češtiny KS exkluzivní dodatečné kampaně :D

Nebude náhodou celá ta kniha příběhů zdarma online v rámci CZ lokalizace companion appky? To by mohlo pomoci.

10.9.2020 14:47:20

Dansemacabre & Bastacka
Díky moc za tipy, zkusím obojí!

10.9.2020 15:18:54

Aplikace
Tak zpráva přímo z Albi: (snad) do konce měsíce by měla být aplikace s kompletní knihou příběhů v češtině. Zbytky fyzické knížky k prodeji bohužel nemají, ale tohle by to mělo vyřešit.

10.9.2020 16:15:03

CZ
Panebože moralisti....myšlení otočené jen doprava a nevidí doleva.

Jak už zaznělo, bez takového úspěchu KS by CZ nikdy nebyla.

Zadruhé...ta CZ kniha se tu časem objeví. Až Albi vyprodá všechen svůj bugdet, tak nebude mít smysl si CZ překlad držet.

Zatřetí....také již zaznělo, až si tady machrové s CZ verzí budou stahovat přeložený KS exkluzivní obsah vytvořený KS backery.

Začtvrté....Albi bohužel žádné přebytky nemá, také jsme se ptal, že bych si knihu koupil...přeci jen papír je papír.

Zapáté....bude aplikace v CZ....ale čeká se na AR, kdy to upgradnou

10.9.2020 18:42:14

Za mě škoda
Můj osobní a subjektivní názor. Podle mě je škoda, že Albi neprodává CZ verzi almanachu. Proč si to myslím:

- Kdo má EN KS verzi, tak si těžko koupí CZ verzi od Albi. Na to je hra příliš drahá. Maximálně tedy prodá svou EN verzi a koupí si CZ verzi. Albi vydělalo, ale jen teoreticky. Protože ten, kdo koupil EN verzi, si mohl koupit CZ verzi. Ve finále pořád prodaná jen jedna krabice.
- Vytisknout CZ verzi almanachu je to nejmenší. Toho se dají naflákat tuny za nula celá nula nula nic. A prodávat EN hráčům s mnohem vyšší marží, než kolik je na hře samotné. Jasně, že by se to asi nelíbilo Awaken Realms. Na druhou stranu mě se hrubě nelíbí, že jsem podpořil nejistý projekt na KS, dlouho na něj čekal a to jen proto, abych ve finále zjistil, že bylo lepší počkat o něco déle a mít CZ verzi. Nemluvím perfektně anglicky, ale když čtu texty v deskovkách, slovník prakticky nikdy nepotřebuji. U TG je text tak košatý, že víc překládám, než čtu. Což je u hry, která je koncipována jako gamebook, fakt opruz. Přitom se stačilo domluvit Albi+AR, podělit zisk z prodeje samotného almanachu a nakonec by byli spokojeni všichni.

16.11.2020 02:10:49

Vybíráme z Bazaru

Kámen, zbraně, papír
Kámen, zbraně, papír
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas