Tainted Grail: Pád Avalonu

xxxxxxxxxo hodnoceno 259x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Pád Avalonu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon/
14.12.2018 11:49:33

PM
Safra, přidali tam nové addony, proč jen mám povahu kompletisty... ? :-)))

6.3.2019 13:24:50

Mounted Heroes
No dop.... ty osedlaní hrdinové vypadají božsky :-)

6.3.2019 14:43:56

All In
Hmm, cena za komplet se dost nebezpečně přiblížila deseti litrům... vypadá to božsky, ale ta cena... přemýšlím, že to zruším úplně... těžké rozhodování...

6.3.2019 18:01:46

cena vs brexit
Nemyslíte, že bude lepší to platit až potom co padne kurz libry ? 29.3. by měla upustit VB unii, tak čekám, že bude nějaký propad, i kdyby o dvě koruny, tak je to dobrý.

6.3.2019 21:10:05

Gromthar
Brexit zatím nebude, pokud vím, ale souhlasím, že je uřčitě lepší počkat... Kvůli ceně eura i proto, aby si člověk líp promyslel, co chce.. třeba budou i nějaká nová gameplay videa a tak..

7.3.2019 09:58:30

kurzy

zase čím blíž k létu, tím půjde koruna dolu, jako každý rok...

30.3.2019 22:00:35

kurz
koukám na to, už teď je dolar zase trochu silnější oproti koruně.

30.3.2019 22:37:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Azalin
Brexit nebude jsi zjistil jak? :-) zatím to moc nevypadá, že se UK parlament k něčemu odhodlá...vše jen zamítají...mam pocit, že se snaží primárně vyhodit Mayovou a spustit nové volby.

Nicméně riziko tvrdého brexitu je aktuálně velmi vysoké.

31.3.2019 11:20:31

Korenar
Napsal jsem, že "Brexit zatím nebude." Měl být na konci března a není. Nevím, co ti na tom není jasný.. Jak to bude dál samozřejmě nikdo neví..

31.3.2019 17:57:24

Azalin
Nevšiml jsme si data tvého příspěvku, ale i tak mě přijde divné používat větu "Brexit zatím nebude" když je toto téma aktuálně nejsledovanějším tématem světové ekonomiky a zahájení Brexit očekáváme každým dnem.

1.4.2019 09:57:48

10 tisíc
10 litrů nebo ne, tato hra je tématicky velmi zajímavá osobně jsem na něco přess 7000 a mám tam většinu věcí krom těch sleevů které jsou snad s dopravou za 2500 :) tam se rozhodnu posléze co s tím ale není to cena ani trochu výhodná vůči množství, takže to kašlu

těším se na kreslení :)

2.4.2019 00:29:23

co berete ?
Co teda nakonec berete ?
Jasný, že rozhodnutí je na každém, ale přeci jen si rád občas poslechnu názory ostatních.
Sundrop ani malované nepotřebuju, to si udělám sám. Figurky také neberu.
Určitě chci Základ s Red Death.
- Dál přemýšlím jestli vzít Echoes, když se při prvním procházení kampaně nevyužijou (?).
- Metal Dials bych asi vzal, protože vim kolik mě stálo vylepšování Gloomhavenu :D a plast moc nemusim.
- Notebook je jen pro potěchu, protože psát do něj stejěn nikdo nic nebude...
- Artbook je pěkný addon, jde o to kolik toho bude obsahovat, ale nejsem si jistej jestli ho potřebuju vzhledem k množství krásné grafiky implementované ve hře.
- Podložku nejspíš nepotřebuju, stejěn bduu karty obalovat (nejspíš), a tak si myslim že by klouzaly pryč.

Takže mi z toho plyne Základ, Red Death, Echoes a metail dials. Her mám doma jen pár, tak to nechci zase úplně očesané, ale 10 litrů v tom utopit také nechci :)

29.4.2019 13:08:02 | Upraveno autorem (porovnej)

IN

re
Vidím to tak nějak stejně... akorát bez metal dials....
----------------------
Majitel liščí krabice

29.4.2019 13:16:35

Nemesis

Nebyly k základu Nemesis přihozené kovové dials jako promo a dárek?

29.4.2019 13:24:53

nemesis
to je možné, ale tady jsou jako addon (placený). Taky je asi nepotřebuju, ale je to pěkné zpestření komponentů

29.4.2019 13:50:22 | Upraveno autorem (porovnej)

CZ verzia
Chces len zaklad? Staci CZ, ak chces rozsirenia - KS.

29.4.2019 13:59:17

základ
Jenomže tady máš v základu další 2 kampaně jako SG. V CZ si koupíš jen tu první kampaň za cenu těch 3.

29.4.2019 14:13:37 | Upraveno autorem (porovnej)

???
A cz verzi už někdo ohlásil ?

29.4.2019 14:25:25

...

Mám pocit, že ne, nevím proč tu vedeme tu diskuzi ohledně CZ verze, ale i kdyby byla, tak pochybuji, že by někdo překládal za základní cenu 3 kampaně. :)

29.4.2019 14:29:38

Co vše jste vzali z herního obsahu?
Nemám ještě kompletně dokončenou pledge z KS /protože dost času/, ale furt přemýšlím, co všechno vzít. Herního obsahu je v základu hodně - 3 kampaně, já chci určitě kvůli barvení figurkový addon.

Ale čím si už moc nejsem jistý, zda má smysl kampaň Red Death - z hlediska poměru cena vs hraní, za 45 USD mi to přijde na obsah /jen 3 figurky, bez nových hrdinů, 32 nových lokací, cca 100 větších a 40 menších karet a 120 stran žurnálu v odhadované délce 15-25 hodin..dle mé dojmologie je kratší, jak ty jednotlivé v základu a asi bude spíš dělaná do hardcore modu/ trochu málo.
Dtto Echoes of the past. Vlastně jen pár "advanced" legendárdních akcí /52 ks/ a pár papírových sheetů na dokreslení atmosféry /stejný počet/ + něco poznámek za 15 USD? Tohle už mi přijde jako vyloženě zbytečné...

Herní doba základu mi přijde jako solidní nálož, na druhou stranu zvažuju, zda to mít příběhově kompletní.
Nemusím rozhodně mít all in a ty kosmetické věci /playmat, mince atd, natož sundropy/ mne nezajímají...jde mi jen o herní obsah. Jak to vidíte ostatní, co jste backli?

11.5.2019 12:40:12

...
Figurky třeba neberu, protože mi to pro tuhle hru přijde zbytečné a občas byla reklamace na kvalitu a použitý měkký plast. Možná bys měl lepší si vzít za 100 USD bloodborne v základu, tam těch figurek je podstatně víc i když jsou některé duplicitní (pokud ti sedí tématem). Jako bonus bude dobrá kvalita figurek i když ne jako GW :).
Red Death a Echoes beru jako gameplay addon. Z kosmetických asi nic, ty plastové časovače, co ukazovali na FB vypadají dobře a když si je člověk namaluje zlatou a hodi nějakej wash, tak budou stejné jak ty kovové :).

11.5.2019 13:43:37 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Já bych se určitě nebál kvality figurek, s tím měli problém jen u jejich první velké figurkovky Lords of Hellas, ale už v Nemesis to vše podchytili a kvalita je ucházející.

Nicméně u této hry jsem snad poprvé zvolil vzít jen základní pledge...přestože addony především figurek pro peckový designem, pro tuto hru v tom nevidím velký smysl, naopak možnou obtíž pro hru samotnou při manipulaci.

No a pak jsou tu ceny...to je silná káva :-)

Takže za mě CORE BOX bez sundrop a hotovo dvacet :-) na figurky jsou jiné hry viz BloodBorne nebo třeba Black Rose Wars.

11.5.2019 14:36:30

Korenar
Asi to máme každej jinak, ja mluvil o kvalitě figurek právě u Nemesis a té hexové záležitosti. Někdo s tím je spokojenej, někdo ne. Za sebe se mi jejich sculpty líbí u téhle hry a rád bych je i namaloval, ale dokud neuvidim výlisek z pvc tak to brát nebudu. Že resin vypadal dobře co prezentovali na fb neznamená, že bude stejně vypadat i ta hmiota, ze které se to bude lít. Jo kdyby to dali do rámečků jako další volitelný addon to by byla jiná :)

11.5.2019 15:06:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Hromadná objednávka
Poslední šance ušetřit 20 liber a zároveň dostat hru ve 2 vlnách. Přidá se někdo do hromadné objednávky? :)

25.6.2019 13:02:48

Monsters
Jak jste se rozhodli ohledně Monster packu? Jdete do toho?

Berete sundrop verzi?

Mě se hlava zavařuje vždy, když otevřu PM a čas utíká :-)

17.7.2019 16:29:39

Vybíráme z Bazaru

Dice throne Santa vs Krampus
Dice throne Santa vs Krampus
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas