T.I.M.E Stories - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Manuel Rozoy
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Poptávka koupě/zapujčení rozšíření

zdravím všechny

snažím se sehnat rozšíření k T.I.M.E Stories - "Marcy Case" či "A Prophecy of Dragons". Pokud by měl někdo k dispozici, byl bych nadšený, protože se téměř nedá sehnat (mimo zahraničí, kde poštovné v ceně rozšíření ztrácí význam :( ), pokud by měl tedy někdo zájem prodat či byl ochotný i jen půjčit za poplatek, dejte vědět :)

děkuju
17.1.2017 11:47:02

Důvod proč jsem nekoupil
Já jsem právě uvažoval o koupi české verze, ale když jsem se díval po rozšířeních a zjistil, že se skoro nedají koupit za rozumné peníze, koupi jsem odložil. Počkám co blackfire. Pokud oznámí rozšíření, tak o tom znovu zauvažuju. Jinak to nemá smysl. Za 50 či 60 éček rozšíření je šílenost.

17.1.2017 13:11:22 | Upraveno autorem (porovnej)

reprint
Cena tych rozsireni je taka, pretoze su vacsina vypredane ale pracuje sa na reprintoch ktore by podla informacie z 14.1 mali byt v blizkej dobe. Tak si treba len pockat.

17.1.2017 14:07:43

Reprint
Super. Moc díky za info. Odkud ta informace pochází, jestli se můžu zeptat?

17.1.2017 14:46:09

Rozšíření
Blackfire prý bude mít více info o případné dostupnosti rozšíření v češtině po norimberském veletrhu, který proběhne začátkem února.

Jinak info o dotisku Aj verze je z BGG (tam jsem to taky četla).

17.1.2017 15:07:01

reprint
https://boardgamegeek.com/thread/1706883/time-stories-expansions-boardgameshopeu jak pise Kaatia z BGG fora.

17.1.2017 17:10:18

Zapujceni
Pokud je problem se sehnanim, pak kdo ma zajem mohu za nejake pujcovne(treba 100kc/tyden/rozsireni) pujcit me rozsireni. V podstate lezi ve skrini a cekaji az zapomenu, vo co slo. Bydlim v Praze, takze jen tady.
Mam rozsireni: Marcy case, Prophecy of dragons, under the mask, switching gears(fan), batman year one (fan)
Vsechno anglicky

22.1.2017 11:45:08

...
Vůbec vám do toho nechci kecat, ale nestačila by jako půjčovné jen záloha třeba 75% ceny z toho rozšíření? Proč brát peníze za hru, na kterou se ti práší... no ale není to moje věc, jen mě to trochu zarazilo, tak pardon jestli jsem se někoho dotkl.

22.1.2017 22:10:36

naskladneno
http://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/4847/time-stories-expedition-endurance x3

http://www.svet-deskovych-her.cz/produkty/4068/time-stories-the-marcy-case x5

1.2.2017 16:35:56

Rozšíření
Dle mého tajného "optimistického" tipu přeloží BF max. 1-2 rozšíření, pak nastanou nečekané problémy s domluvou druhé strany, nízké prodeje apod. výmluvy a pá pá... U Godfather se Michal-BF snažil trapně obhajovat, jak za všechno může vesmír a špatný vítr, tak jsme mu napsal, jestli mi vymění BF špatně přeložené karty u karetní Hry o trůny. Překvapivě ticho po pěšině, odpověz si sám :)

1.2.2017 16:52:50

Rozšíření
Já doufám alespoň v nějaké rozšíření. Když budou dvě budu jen rád...

1.2.2017 16:55:56

Cimme
Cimme, byl sem v Norimberku na veletrhu, někteří z nás taky pracují, odpověď máš v SZ.

1-2 rozšíření jsou pro rok 2017 poměrně přesný odhad, to se musí nechat, byť bych ho upravil na rovnou dvojku. To ostatní jsou s prominutím bláboly, na které nemá smysl reagovat.

6.2.2017 15:47:35

Dvě.
Můžu se zeptat jestli se ví už jaké dvě? A proč např ne tři když i v základní krabici je reklama na tři. Je to díky plánovaným printům jako má např FFG? Doufám že ne a že je dostaneme tak, jak průběžně vycházeli.

6.2.2017 17:00:35

které
http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/blackfire-dalsi-t-i-m-e-stories-budou-3528/

Cituji: "Možná necháme hráče hlasovat."

Takže ne, ještě se to neví.

6.2.2017 18:21:13

.
Ale z popisu to vypadá, že spíš nechtějí jít postupně. MOŽNÝ SPOIL



Nevím moc jak jsou ty věci provázané, ale mám za to že trochu ano a tudíž by asi mělo smysl je dávat po sobě. I když jsou provázané skoro zanedbatelně stále to tam je. Ale to je můj pocit.

6.2.2017 21:43:23

expanze
Asmodee jsme se samozřejmě zeptali, jestli je nutné rozšíření vydávat postupně, odpověď byla NE.
Proč letos "jen" 2 a ne víc? Nejsme nafukovací a naši obchodní partneři taky ne. Možná vám přijde úplně nepodstatné, jestli vydáme letos 52 nebo 53 her (počítaje různé expanze), ale cokoliv nad 40 už je hodně těžké rozhodování.

7.2.2017 08:15:57

Provázanost rozšíření
Hrál jsem zatím vše co vyšlo kromě Expedition Endurance, která čeká až bude víc času. Můžu potvrdit, že není nijak zásadní a nutné hrát příběhy postupně. Ovšem sem tam se člověk může setkat s nějakou narážkou či vtípkem odkazujícím k některému předešlému příběhu. To také ale nemusí nastat, záleží trochu na náhodě. Ale pro mě je to například vždy takový příjemný bonus.

7.2.2017 08:46:16

Nutné
Ano jak psal Coewolf očividně NUTNÉ to není, ale příjemné a odůvodněné ano. Jinak chápu, že nejste nafukovací, zajímalo mě to ne z hamounského hlediska, ale z technického, kde víme, že některé firmy ani netisknou věci, které zrovna sami nemají v plánu.

7.2.2017 09:02:00

Rozšíření
Nechci si hrát na experta ohledně vydávání her ani radit BF, ale podle mě jako hráče, který rozšíření zahrál, bych řekl že otázka spíše stojí zda vydat A Prophecy od Dragons či ne. Jinak nevidím důvod proč nejít chronologicky. Marcy's case je povedený příběh a rozhodně by byla škoda jej nevydat. Draci už jsou na tom jinak. Za mě nejslabší příběh, ale řekl bych, že nejde o propadák. Jen ve srovnání s ostatními nevypadá tak super. Takže z mého pohledu je otázka zda přeskočit draky k Egyptu či ne.

7.2.2017 09:55:33 | Upraveno autorem (porovnej)

posloupnost
Je to i o tom, že se musíme trefit do produkcí, takže pokud by se první expanze vyráběla třeba v listopadu, tak to už radši budeme mít vyrobené jiné, třeba z června a srpna. Jediná informace, kterou z Norimberku máme, je taková, že se letos budou dotiskávat 4 první expanze a budou se vyrábět 3 nové. Termíny zatím neznáme.

7.2.2017 12:45:17

Rozsireni
Ja jsem taky pro vydavani v poradi, jak vychazela puvodne, jsou tam drobnosti ktere jakousi navaznost maji, i kdyz to neni zasadni. Za me je zatim nejslabsi egypt, proroctvi je takove jine nez ostatni, ale porad dost zajimave. Dve rozsireni za rok jsou dle meho nazoru ok. Kdyz vyjde jednou za sest ci pet mesicu jeden novy pribeh, tak se mozna povede dohnat i puvodni vydani.

7.2.2017 12:48:19

naskladneni Marcy Case
kdyby mel nekdo zajem, tak The Marcy Case byl v pomerne dost ceskych e-shopech naskladnen :)

14.2.2017 12:24:14

české rozšíření
Tak jsme poposkočili o 8 měsíců a dostali jsme se k hypotetickému termínu vydání českých rozšíření. Bude se letos tedy ještě něco dít nebo je to passe?

31.10.2017 12:34:05

české rozšíření
Líná huba holý neštěstí. BF odepsali, že plánují na 48 týden tedy 27.11-1.12 vydat The Marcy Case a Prophecy of Dragons Case. Doufám, že to opravdu bude do vánoc na krámech.

31.10.2017 13:02:37

další rozšíření?

Chtěl jsem se zeptat zda se neobjevila nějaká informace o dalších rozšířeních?
Tady v příspěvcích níže je psáno "dvě rozšíření pro rok 2017", ale nenašel jsem nikde informaci kdy přijdou další.

13.8.2018 11:31:03

Rozsireni

Taky by me zajimala dalsi rozsireni. Hra je super a za tech par stovek to rozhodne stoji, super zabava pro 4 na cely vecer.

13.8.2018 11:39:13

Vybíráme z Bazaru

Trůn 2
Trůn 2
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas