Sword & Sorcery

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Sword & Sorcery - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ares Games
Autoři: Nunzio Surace
Simone Romano
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Porovnání s Galaxy Defenders

Můžete někdo porovnat s GD? Je to jen převlečené GD do fantasy kabátu, nebo jsou tam nějaká vylepšení, jde mi hlavně o taktiku a levelování.
25.8.2017 17:54:40

Porovnání
Deskofobie připravuje recenzi včetně porovnání s GD, pokud chvíli vydržíš, tak bychom měli zodpovědět všechny otázky brzo.

25.8.2017 18:48:33

můj dojem
Já už to hrál před delší dobou oboje, takže moje dojmy nejsou úplně čerstvé, ale tak nějak jsem měl ze SS lepší pocit určitě.. víc mě bavila a klidně bych si hned zahrál znovu nebo dal i tu kampaň celou, u GD mi většinou stačilo zahrát jeden scénář a pak když se to neobjevilo delší dobu na stole, tak mi to vůbec nevadilo (možná to bylo tématem? Fantasy je mi maličko bližší), jinak mechanismy nepřátel jsou skoro stejné, vylepšování hrdinů je myslím taky docela podobné (ale tam jsme se nedostali, hráli jsme jen jeden ten scénář na zkoušku) a víc se mi líbilo hrabání peněz v průběhu scénáře a i nějaké další věci s tím spojené (obchodník se mohl objevit v průběhu, nebo enemy třeba útočili na toho kdo měl nejvíc goldů u sebe :)
pak tam byli i nějaké skryté eventy na určitých místech - ale aspoň v tom našem scénáři byli pevně dané, takže napodruhé už tě nepřekvapí)

Takže tolik jen krátké dojmy, od DF toho bude určitě víc, tak si vydrž :)

26.8.2017 08:35:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

ESCAPE ROOM - Úniková hra
ESCAPE ROOM - Úniková hra
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas