Světový film - otázky a odpovědi

xxxxxxxooo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Světový film - otázky a odpovědi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: vzdělávací, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Otazky - namatkove

Zdravim. Prosim libovolneho vlastnika teto hry, aby mi napsal namatkove par otazek z teto hry.
Dekuji:)

P.S.: Cesky film mam a moc nas bavi - skvely i pro nehrace (pomalu se takto daji stahnout na tu spravnou cestu ;) ).
6.12.2011 17:14:28

@Targa Dall
Hlavní věc - je to A/B/C, což já osobně moc nemám rád. Preferuju to, že otázku buď víš, nevíš, nebo to zkusíš nějak vymyslet, ale žádný tipování 1:2. Otázky jsou ale převážně celkem těžký (až na fotky, kde to většinou není problém).

Z hlavy si nepamatuju možnosti, ale vím, že tam jsou z těch lehčích třeba
- jak se jsmenuje hlavní producent seiálu The Simpsons
- který režisér natočil Forresta Gumpa
- z kterého filmu je fotka, příp. kdo jej režíroval (Statečné srdce)
- v co se proměnili rodiče Chihiro v animovaném snímku Cesta do Fantazie (2001) od Hayao Miyazakiho

z těžších
- která herečka měla za mlada přezdívku párátko
- otázky typu který rumunský režisér je známy filmy jako ... tři názvy, které nikdo z přítomných nikdy neslyšel :-D
- jaké poznávací znamení má Ariana na letišti v Muži z Acapulca
- jak se jmenuje hlavní hrdinka z filmu (na fotce Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho)

Samozřejmě uznávám, že obtížnost otázek je čistě subjektivní, protože každý se zajímá o něco jiného. My třeba hrajeme tak, že na Americký film a Seriály si nedáváme možnosti.

4.2.2012 09:26:44 | Upraveno autorem (porovnej)

film
rozhodne je ceskej film tezsi nez svetovej. ve svetovym jsou moznosti,ale i tak nemusis tipnout spravne, protoze to jsou veci, o kterych neni mozny mit nakou paru. kazdopadne je zabavna party verze. my to hrajem tak, ze pokud vis bez napovedy, tak muzes hrat dal a pokud s napovedou, tak pokracuje dalsi, i kdyz uhodnes.

4.2.2012 09:43:01

re
super, dekuji za odpovedi.
zni to zajimave:)

17.2.2012 11:25:15

Vybíráme z Bazaru

Immortals
Immortals
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas