nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Survive: Escape from Atlantis! Dolphins & Dive Dice Mini Extension

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Stronghold Games
Autoři: Julian Courtland-Smith
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Zvládnou delfíni pomoci více trosečníkům než obvykle nebo ostrov a jeho nestvůry ukáží svou nebezpečnou sílu jako nikdy předtím?

Minirozšíření Dolphins & Dive Dice Mini Extension přidává do hry Ostrov (Survive: Escape from Atlantis!) čtyři dřevěné figurky delfínů, dvě modré a jednu červenou kostku (která je stejná jako ta v původní hře). Na jedné modré kostce jsou vyobrazeny tři nestvůry (mořský had, velryba a žralok), loď, hvězdice a delfín. Druhá modrá kostka má na sobě hodnoty 1, 1, 2, 2, 3 a D. Do hry přicházejí nová pravidla:

  • Hází se s modrými kostkami místo červené. První kostka určí, co se hýbe. Symbol lodi znamená jakoukoliv neobsazenou loď. Hvězdice znamená, že si hráč může objekt pohybu vybrat. Druhá kostka určí maximální počet políček pohybu. „D“ znamená, že se nestvůra může potopit a vynořit na jiném volném políčku moře.
  • Delfín je pomocník plavců a přichází do hry, když se otočí dílek terénu s červeným okrajem a delfínem, který se v původní hře používal k pohybu plavce o tři pole. Tyto dílky se teď hrají jako okamžité (zelené).
  • Delfín pluje s právě jedním plavcem, kterého chrání proti nestvůrám. Může však přeplout k jinému plavci, pokud padne pohyb delfína na modré kostce.

Autor: karelik

Vybíráme z aukcí

Mars: Teraformace - hráčské desky
Mars: Teraformace - hráčské desky
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>