nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Superkvíz

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: neuvedeno
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

„Otázka zní: Jakou barvu má mořská voda?“... (tikání hodin) „“Modrou!“ Bzzz! (zabzučení bzučáku)... (bubnování) „Správná odpověď je: Průsvitnou!“

Tato hra se řadí mezi vzdělavací hry, ale přitom si to vůbec neuvědomujete. Bzučák vám pokládá otázky, hlídá čas, pamatuje si skóre, zná správné odpovědi a mnohem víc. Hráči v této hře hrají sami za sebe a/nebo za společné družstvo. Snažíte se vědět co nejvíc, znát správná slova, správně je popsat, nebo se snažíte si vzpomenout na město, jméno, zvíře, věc, profesi a jídlo, třeba začínající na A (nebo i na jiné písmeno abecedy).

Příprava hry je velmi jednoduchá a liší se podle toho jakou hru jste si vybrali. U všech ale musíte udělat jedno. Nachystat si bzučák. Potom si pouze nachystáte plán (není potřeba kromě kvízu) a můžete se pustit do hry.

Průběh hry

Bzučák vás provede celou hrou. Budete muset pouze odpovídat, vymýšlet, přemýšlet, smát se, psát a brát si karty. K dispozici jsou čtyři hry a přes 500 otázek, takže hra se opravdu neomrzí. Pouze se posunujete po plánu. Hráči se střídají podle toho, jaké světýlko bzučák rozsvítí.

Konec hry

  • Kvíz: Jedno kolo má dvacet otázek a hráči se mohou rozhodnout jestli pokračovat dál nebo skončit. Vyhrává hráč který dojde nejdál.
  • Slovní dostihy: Jedno kolo trvá 40 vteřin a hráči říkají slova podle tématu (např. Evropské státy). Na konci kola oznámí bzučák vítěze.
  • Jméno: Hra trvá předem dohodnutý počet kol. Jedno kolo trvá jednu minutu.
  • Popis slov: V této hře jsou hráči rozděleni na dvě skupiny a jedno kolo pro jednu skupinu trvá jednu minutu. Když se obě skupiny vystřídají, bzučák ohlásí vítěze.

Autor: Kikoš

Vybíráme z aukcí

Super farmář
Super farmář
Akt. cena: 279 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>