Summoner Wars: Žoldnéři

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Žoldnéři - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Summoner Wars: Války Vyvolávačů
Summoner Wars: Mistrovská sada
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotazi k žoldnéřům

Chci se zeptat na pár věcí ohledně žoldnéřů

1) Pokud můj vyvolávač sousedí (či má umístění tak aby odpovídalo popisu schopnosti) s kamenným golemem a zahraji rozšířené vyvolávání, mohu použít vyvolávačovu schopnost i na golema?

2) Vyvolávačova schopnost je: umístit na zeď (i cizí) do vzdálenosti 2 volných polí v přímém směru až 2 žetony zranění a za každý si dobrat kartu. To kdykoli během vašeho tahu ale pouze jednou za tah.

Znamená to přesunout až dva žetony zranění z vyvolávače (což se nikde nepíše) či umístit?

3) Zvláštní schopnost věštce je? :Místo standardního útoku vyberte jednoho hráče (i sebe). Pokud věštec sousedí se zdí kontrolovanou daným hráčem, podívejte se na horní kartu jeho odhazovacího či dobírajícího balíčků? A pak samozřejmě provedete zbytek.

4) Na některých schopnostech a kartách událostí je napsáno na Jednotky. Jelikož je na ostatních něco jako na Běžné jednotky beru to tak, že jen Jednotky jsou běžně jednotky a hrdinové i vyvolávač? Je to tak správně?
22.8.2017 18:10:23 | Upraveno autorem (porovnej)

...
EDIT
1. Omlouvám se, špatně jsem rozuměl otázce. Ano, pokud ve fázi "Hraní karet událostí" zahraješ "Rozšířené vyvolávání" a využiješ schopnost Vyvolavače, můžeš umístit 2 ž. zranění i na golemy (a dobrat si za ně karty).
2. Ne. Umístit je umístit, ne přemístit.
3. Ne. Díváš se jen na kartu z dobíracího balíčku. A ano, je-li zeď soupeřova, pak jde o jeho balíček.
4. Jednotky jsou všechno kromě zdí, viz pravidla.

23.8.2017 14:31:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Karel
Děkuji mockrát. Já jen že jsem si četl jak někdo hrál žoldnéře a bylo tam že přesouval žetony zranění že sebe na stěnu a s tím věštcem je na něm napsáno z odhazovací ale někdo tady udělal přehledovou tabulku a tam je z dobíracího tak mi to bylo divné.

23.8.2017 22:14:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mariposas
Mariposas
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas