Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 307x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Už začíná boom expanzí:)

Jen tak nahodou koukám na stránky výrobce a co to nevidím. Rozšíření ke 4em původním rasám. Vždy v páru, tak jak byli ve starterech. :) Zatím jen jako pre-order a za stejnou cenu jako nové frakce lidí a nemrtváků. ;)
31.8.2010 14:26:06

Born
Super!!! Ted uz jen, aby Colby dal do normalni distribuce zbyvajici rasy a pak co nejdriv toto;)

31.8.2010 14:32:22

Expanze
A jak na to tak koukám, tak v těch expanzích je pomalu stejně jednotek jako v původních balících:) Akorát nejsou nová kouzla, což je možná trochu škoda:( A tak tajně jsem doufal i v alternativní summonery pro každý národ... Jiná kouzla, set-up, taktika atd.
No třeba se jednou dočkám. :)

31.8.2010 20:21:52

Born
No kouzel je fakt skoda, bylo by fajn si je v balicku propojit s jednotkama podle toho, jak bys to postavil. Zrovna kouzla se mi v te hre libi, je to zajimavej moment prekvapeni:)

1.9.2010 09:12:30

Aneken
No právě! Dobře zahraný kouzlo dokáže někdy zvrátit celou partii. Ale řekl bych, že to asi nebude poslední rozšíření. Pokud se to teda bude prodávat. A v dalších se třeba už nějakých nových kouzel/summonerů dočkáme.

Nemáš náhodou nějaký informace o celkový prodejnosti summonerů? Třeba u nás v dědině?:)

1.9.2010 09:48:01

Born
Tak my jsme jich udali tak deset, ale maj to minimalne jeste Tomici;) Na to, jak je to dobra hra, se to prodava pomerne malo...

1.9.2010 09:52:41

Ale co to nevidím
Konečně lidi a nemrtváci na domácím trhu:) zatím teda omezeny na jeden nejmenovaný trolí obchod, ale hádám, že se brzo objeví i na druhém nejmenovaném:) Nemám pravdu A.? :P

27.9.2010 19:14:09

Cloaks&Jungle E.
Nikde to tu nevidím, tak pro ty co ještě neviděli: první obrázky nových frakcí:

http://www.boardgamegeek.com/boardgameexpansion/90316/summoner-wars-cloaks

http://www.boardgamegeek.com/boardgameexpansion/90317/summoner-wars-jungle-elves

Plus tady info o budoucím realeasu:
Currently on deck after Reinforcement Packs is:

Jungle Elves and Cloaks
Reinforcements for JE,Cloaks,VG,and FK

That is all that is public info but then it will continue to go on like this:

Q1 - 2 new factions
Q2 - 2 new factions
Q3 - Reinforcements for 4 previous factions
Q4 - 2 new factions
Q1 - 2 new factions
Q2 - Reinforcements for 4 previous factions

Then it will go into:

Q3 - 2 new summoner's for existing factions (A complete deck, summoners, events, units, walls)
Q4 - 2 new summoner's for existing factions (A complete deck, summoners, events, units, walls)
Q1 - 2 new summoner's for existing factions (A complete deck, summoners, events, units, walls)

That will go on until all factions have seen a second summoner. After that we have more surprises in store that I'm not ready to talk about yet.

Things are subject to change, but that is the current plan.

14.1.2011 22:09:32

Master set
Tak byl na červenec krom očekávaných Reinforcements decku i obrovskej Master set s 6(!!!) novýma rasama, premium boardem a plastovým pořadačem na karty!
+ maj novou tiskárnu, takže se prej zvýši kvalita kartiček...

no nezní to super?:)

16.2.2011 10:07:57

Master set
Ajajaj...tak to vypadá až moc dobře, než abych si mohl dovolit to nekoupit :-)

16.2.2011 10:11:13

další dvě frakce a reprint zakladnich baliku
no hurá, konečně si koupim ty proklaty ohnivy elfy a orky!

Ze žoldáků udělali samostatnou frakci a vytvořili další novou, která má specielní jednotky schopné mutace. Snad to nebude překombinovaný a už aby to bylo v obchodech :)

20.3.2012 15:01:29

georgeek
Uz je to na ceste, ja si to chcu o vikendu zkusit;)

20.3.2012 17:30:06

aneken
To mi ani neřikej, na ty The Filth a jejich mutace jsem hodně zvědavej. To zas provětrám peněženku, zrovna když jsem dokoupil všechny Reinforcment packy a říkal jsem si, že budu mít na chvíli pokoj:)

20.3.2012 17:48:47

aneken
Tak co, už ti to přišlo? A vyzkoušel jsi? Šup sem s dojmy:)

26.3.2012 19:08:20

zluda
Bohuzel nam to prislo az vcera a ja uz jsem v Praze, takze jsem si to nevyzkousel...:( Dostanu se k tomu asi zas o vikendu, ale tenhle mam dost plnej...

27.3.2012 08:47:36

aneken
Nevadí, už jsem stejně objednal:) Snad taky o víkendu otestuju, tak pak napíšu dojmy - ty The Filth vypadají dost originálně a zajímavě.

28.3.2012 17:37:14

Vybíráme z Bazaru

Septima Deluxe edition
Septima Deluxe edition
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas