Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Summoner Wars 2 - a bude vraj aj v cestine!

Je to tu! Boli spustene predobjednavky na SW2, ocakavane vydanie noveho Master Setu je maj 2021. Prve rozsirenie (ako inak, Tundra Orcs vs Phoenix Elves) je naplanovane na august 2021. Plny odber je 50 USD + nasledne 29.95 USD za bundle 2 rozsirujucich balickov, vydavany stvrtrocne.

SW2 nie je kompatibilna s SW1, boli upravene niektore mechaniky, prerobene frakcie (niektore su nove), hra ma novu grafiku atd.

Obsah noveho Master Setu:
6 balickov frakcii, 1 hraci plan, 8 specialnych kociek a rozlicne zetony. Frakcie v novom Master Sete: Fallen Kingdom, the Breakers, Polar Dwarves, Vanguard, Cave Goblins a Savanna Elves.

Ako ceresnicku na torte mam info (ako komentar na moju otazku pod ich videom), ze novy Master Set ma vyjst aj v cestine! Cakam, ci mi napisu viac, dam vediet!

Na odkaze nizsie najdete vsetko potrebne a aj link na online demo.

https://www.plaidhatgames.com/board-games/summoner-wars/

---------------
Prekladateľ Joe
1.3.2021 21:49:00

Super

Jsem na to hodně zvědavý. Graficky se mi to nelíbí, tak uvidíme, jestli to herně bude lepší, nebo horší než původní verze.

1.3.2021 22:11:51

Skvělá zpráva
Tak to je perfektní! Dlouho jsme se na to u nás v herním klubu těšili, hrajeme to neustále. Bál jsem se však, že by to předělávkou mohli zkazit, doufám, že se tak však nestane. Na první pohled se mi grafika moc nelíbí. Ale uvidíme.

2.3.2021 10:15:39

Joe

vodnik
Mne sa naopak grafika páči :)

PlaidHat Games uviedli, že nechajú českého vydavateľa spraviť si vlastné promo a nebudú prezrádzať, kto to vydáva... TAK SA PRIZNAJTE UŠ!!! :)

Hral som inak Demo online a došlo to fakt až po posledné jednotky. AI malo vyvolávača Tacullu, zostal posledný a sám, ale dokázal mi zabrať jedného z mojich posledných dvoch lukostrelcov (zabudol som, ako sa volajú) a keďže môj vyvolávač stál práve v streleckej dráhe, dostal posledný kill. Za mňa výborné!

---------------
Prekladateľ Joe

2.3.2021 10:48:27

Super
Tak na toto oznámení čekám už hodně dlouho. Původní grafika se mi nelíbila - toto je skvělé. Pokud se to objeví v CZ verzi, tak zcela určitě i u nás ve sbírce.

2.3.2021 13:38:57

mě to tedy moc nezaujalo
zkusil jsem demo, hrál za gobliny, vyhrál. Nějak se z toho vytratila ta elegance, lehkost a jednoduchost, přibyla pravidla, schopnosti (některé jednotky mají i dvě), rozlišení úspěchu pro střelbu a útoky z blízka, působí to na mě trochu překombinovaně. Na původní hře se mi líbila především rychlost a možnost překvapivého útoku, tady má summoner 12 životů a je to dost na dlouhý lokte. Neříkám, že je to špatný, ale je to dost jiné než původní verze, kterou mám rád.

2.3.2021 15:34:16

Joe

Pelly
Nezdá sa mi, že by vyvolávač mal nejako príliš veľa životov... A čo sa týka schopností jednotiek (viacerých), vždy je to o tom spoznať svoju frakciu a naučiť sa ju hrať. Celkovo sa mi nezdá, že by bola hra radikálne odlišná od SW 1, skôr je to evolučný krok vpred.

Takisto sme ešte nevideli ďalšie frakcie, symbiózu, tvorbu balíčkov atď.

Ja mám SW 1 rád a z toho, čo vidím, budem mať rád aj SW 2. Uvidíme, ako sa bude SW 2 predávať tu a čo všetko vyjde po česky... pri SW 1 máme šťastie v nešťastí, že aj keď sa vydala len menšia časť toho, čo existovalo v originále, tak 14 frakcií (mám ich všetky) je celkom dosť na dlhé a dlhé hranie.

---------------
Prekladateľ Joe

2.3.2021 15:45:40

Zatím
Musím na první dobrou souhlasit s Pellym. Přijde mi to po jedné demopartii možná zbytečně překombinované. A navíc je to šeredné (nové ilustrace ale ani layout se mi vůbec nelíbí).

⚜⚜⚜
L'Inquisiteur des Jeux de plateau
Montjoie! Saint-Denis!

2.3.2021 15:54:00

Ew

Grafika
Mne sa to páči už sa teším a odhadujem to na mindok :)

2.3.2021 16:18:24

ale jó...
Zahrál jsem si asi 3 další hry a je to dobré. Pořád z toho je pocit jako ze SW, ale přijde mi to mnohem více hráčtější a tím i delší. Víc přemýšlení, víc možností a celkově hra působí větším dojmem.

3.3.2021 11:14:58

Na stránkách PHG je možno hrát hru online už za 8 národů

29.9.2021 14:51:58

MindOK vydá česky Master set se 6 národy.

29.9.2021 16:19:50

A už tam jsou jen 2… ostatní se nechají dokoupit

25.10.2021 17:16:52

Ahoj,

Máte někdo informaci, jak to vypadá? Předběžné datum je pryč a informace chybí..

9.3.2022 14:35:34

Ze Světa deskových her mám info že by mělo do pátku dorazit

9.3.2022 18:02:28

Vybíráme z Bazaru

Insert pro 7 Wonders
Insert pro 7 Wonders
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas