Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Nová verzia na obzore!

Plaid Hat Games, teraz po osamostatnení/oslobodení od Asmodee, plánuje novú 2.0 verziu Summoner Wars! Otázka len je, či sa toho niektorý náš vydavateľ (znovu) chytí?

Zdroj: https://www.plaidhatgames.com/news/1049

- I am revisiting Summoner Wars (!) and have some big plans around launching a second edition, so be on the lookout for more information coming on that.

---------------
Prekladateľ Joe
3.3.2020 17:27:32 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Celkem super zpráva. Jsem zvědav jak to bude pokračovat. Summonery mám rád, ale jsem přehrany z toho :D
Ale pochybuji že se toho ujme český vydavatel který by nás zásobil i dalšími balíčky národů

3.3.2020 18:55:36

Joe

MindOk
MindOk na FB odpovedal na moju otázku, že "Určitě to budeme řešit."

Čo je samozrejme primálo na akékoľvek konkrétne informácie, ale... nádej umiera posledná :)

---------------
Prekladateľ Joe

3.3.2020 21:45:29

Druhé vydání v CZ

Osobně jsem trochu skeptický. První vydání bylo svého času super a i dnes je to opravdu dobrá hra, i když je na ní zub času už trochu znát. I když právě ta retro grafika k tomu docela sedí :) Dnes je mezi hrami o hodně větší konkurence, první edici má hromada lidí doma a tak by to druhá edice v CZ měla o to těžší. Ale uvidíme, třeba přijde s něčím převratným, proč bych do ní šel třeba i já, i když doma mám z první všechno, co vyšlo v CZ.

4.3.2020 07:14:05

janotik
Souhlas. V dálném pravěku jsem si hru překládal a hráli jsme to na kroužku. Podle mě to bude fajn digitální hra, ale jinak se k tomu asi nevrátím. Grafika, nebo spíš obrázky byly každopádně nehezké, ty nové mi přijdou OK.

3.3.2021 18:35:22 | Upraveno autorem (porovnej)

dubl-zamykám
Tuto diskuzi se podařilo zdublovat. I když tato je starší, tak je tu méně příspěvků.
Zamykám a v diskuzi, prosím, pokračujte zde:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/summoner-wars-valky-vyvolavacu-1161/diskuse/summoner-wars-2-a-bude-vraj-aj-v-cestine-27867/


-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

3.3.2021 19:38:50

Vybíráme z Bazaru

Prodám Moštárnu
Prodám Moštárnu
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas